Jsme webový portál, který se hlásí o slovo už od 17. listopadu 2012 a zaměřuje se na aktuální dění, kulturu a životní styl. Primárně cílíme na mladou generaci, která většinu svého života zažívá ve 21. století. V celém svém konceptu – písmeno po písmenu – se snažíme reflektovat jejich názory, postoje a zájmy.

K tomu nám pomáhá celý tým Generace 21, který je složen z mladých nadšenců většinou z řad studentů. Máme co říct a nebojíme se to vyslovit nahlas. Díky svému odhodlání tak můžeme nabízet kvalitní obsah v podobě 12 samostatně fungujících sekcí zaměřených od komentování aktuálního dění přes pokrytí celého kulturního života až po takové oblasti, jakými je osobní rozvoj, design, gastronomie či cestování.

Ve svých aktivitách se snažíme vyzdvihovat mladé české tvůrce 21. století a podporovat český talent. Informujeme o nadaných českých tvůrcích z různých oblastí, dáváme jim dostatečný prostor k prezentaci své práce a tímto postojem se snažíme motivovat i své čtenáře. K tomu, aby vzali svůj život pevně do svých rukou a ukázali, že dnešní generace má světu co nabídnout. Že Generace 21 má co říct!

_________________________
Máte také co říct? Přidejte se k nám!
Nebo nás pro začátek sledujte. Jsme na FacebookuTwitteru i Instagramu.