Stylové zimní boty najdete u Converse

Krása a móda / 15.11.2014

Sháníte zimní boty, které budou mít styl? Máme pro vás ochutnávku zimní kolekce bot Converse. A nejen to.

Zima klepe na dveře a za chvíli vám v keckách bude zima. Je čas pořídit si nové boty. Vybírat můžete z několika kolekcí.

Pro teplejší dny můžete volit vyšší boty PRO BLAZE PLUS nebo WEAPON.

Až ale teploty spadnou níž, oceníte, když budete mít nohy v teplém kožíšku. V nabídce kolekce CHUCK TAYLOR ALL STAR je několik druhů. Pokud se vám nezdá kontrastní bílý kožich, sáhněte po černém. Kecky mají jednoduchý a klasický design, díky kterému boty využijete pro mnoho příležitostí.

Kromě bot ale můžete vyladit i oblečení. Opět vévodí klasika a nadčasový design. Kdo zná Converse kousky, ví, že jde vždy o kvalitní materiály, takže pokud hledáte něco, co vám opravdu vydrží, inspirujte se. V nabídce je samozřejmě jak pánská, tak dámská kolekce.

Pánská kolekce:

Dámská kolekce:

Zdroj všech fotografií: Converse

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentář