Zlato uzdraví poničené vlasy

Krása a móda / 27.10.2014

Autor:

Co když se vaše vlasy krepatí, jsou křehké, matné a bez lesku a síly? Odpovědí je zahájit intenzivní kúru na obnovení jejich ztracené krásy. 

Kompletní péče

Jste zvyklá běžně používat pouze šampon? V případě, že jsou vaše vlasy zničené, vybavte se lépe. Jak jim dodat krásu a lesk?

Jsou-li vaše vlasy poničené a suché, doporučuji sáhnout po přípravku s vysokým obsahem keratinu. Je dobré mít na paměti, že stejně jako u pleti vám, bohužel, ani u vlasů pouze jeden přípravek stačit nebude. Na suché a poničené vlasy je jasnou volbou Gold řada vlasové kosmetiky Tahe. Jedná se o šampon, masku, vlasový olej na roztřepené konečky a vlasový elixír Gold Secret s částečkami zlata pro neodolatelný lesk.

kadeřnice Barbora Greplová

Pozlacená maska s keratinem

Řekněte ne krepatým vlasům s maskou Tahe Gold. Hloubkově vyživující a regenerační maska obsahuje keratin, arganový olej a částečky 24 karátového zlata. Maska regeneruje i silně chemicky poškozené a zeslabené vlasy.

TIP!

Ideální je na závěr již vysušené vlasy přežehlit a tím keratin ve vlasech zafixovat na delší dobu. Maska je vhodná pro pravidelné a časté používání.

Cena: 319 Kč /300 ml

 

Hydratace s oleji

Poničeným a vysušeným vlasům svědčí také výrobky s obsahem přírodních olejů, jako je kokosový, lněný nebo třeba arganový olej. Ale držte se dál od šamponů s minerálními oleji a vazelínami, které sice udržují vnější vlhkost, ale nedostanou se dovnitř. Obáváte se, že budou vlasy po použití oleje mastné?

Kvalitní vlasový olej by vám při správné aplikaci rozhodně vlasy zmastit neměl. Obecně se olejíčky doporučují aplikovat spíše jen do roztřepených konečků. Doporučuji použít např. Tahe Keratin Gold – vlasový olej s vysokým obsahem keratinu.

kadeřnice Barbora Greplová

Zlaté řešení pro suché a poškozené vlasy

Šampon Tahe Botanic Gold, obsahuje keratin, arganový olej, rostlinné buňky a zlaté částice, které odráží přirozené světlo. Pravidelným používáním budou vaše vlasy opět hladké, pružné, nádherně zářivé, poddajné a snadno upravitelné. Vhodné pro domácí i profesionální péči.

Cena: 269 Kč / 300 ml

 

Pozor na teplo

Teplo je dosud nejlepší způsob, jak docílit elegantního, hladkého vzhledu. Ale co když potřebujete chránit vaše vlasy před poškozením způsobeným právě použitím fénu, kulmy nebo žehličky? Chcete-li mít hladký vyžehlený účes bez poškození vlasů, dejte na radu naší specialistky.

V první řadě bych Vám doporučila zakoupit si u Vašeho kadeřníka profesionální žehličku. Taková žehlička je sice dražší, ale má regulaci teploty, takže vlasy nepřepaluje. Některé žehličky, jako například Tahe Millenium 2,0, si dokáží tuto teplotu dokonce regulovat samy. Před žehlením si nezapomeňte vlasy důkladně rozčesat a nanést dostatečné množství přípravku na jejich ochranu. Já na klientky opět používám Tahe Keratin Gold, který vlasy ochrání a zároveň se během žehlení keratin do vlasů pevně zafixuje a vydrží v nich i několik umytí.

kadeřnice Kateřina Greplová

Keratin

O jeho účincích jistě slyšela každá z vás, ale co to ten keratin vlastně je? Keratin je bílkovina, která je stavební složkou vlasů. Vlivem chemických vlivů, působením tepla a také věkem tato látka ve vlasech ubývá. Vlas se tak stává slabším, dehydratovaným a snadněji se láme. Proto je potřeba tuto látku do vlasů dodávat pomocí vhodných přípravků. Je však důležité, aby keratin obsažený v produktech byl s vlasem dobře slučitelný. Takové jsou vlasové produkty, které mají patentovanou technologii Trionic keratin. Trionic keratin je maximálně slučitelný s vlasem!

Trionic keratin je obsažen prakticky ve všech vlasových přípravcích Tahe, proto jsem si ji také oblíbila.

kadeřnice Kateřina Greplová

Tekuté zlato s keratinem

Suché a poškozené vlasy probudí k životu vlasový elixír Tahe Gold Secret. Krémová nemastná emulze s částečkami zlata, obsahem olejů a keratinu vaše vlasy krásně oživí, vyhladí a dodá jim okamžitý lesk. Vlasy nezatíží a nezmastí. Obsahuje mikročástice 24 karátového zlata a čistý keratin v kombinaci s arganovým olejem, lněným olejem a vitamíny A, D a E. Obnovuje vlasy zevnitř, bojuje proti známkám stárnutí a dodá jim energii, lesk a hebkost.

Cena: 519Kč / 50 ml

Výrobky značky Tahe obsahují keratin a zlato. Zdroj: kosmetikatahe.cz

Zdroj perexové fotografie: kosmetikatahe.cz

Generace21

Generace21

Zanechte komentář