LeLe Bristol, podlehne i Česko?

Krása a móda / 28.10.2014

Když se móda spojí s uměním – přesně to je originální značka LeLe Bristol, která nyní dobývá svět. A konečně vstupuje i na český trh, podmaní si i vás?

10011516_691512047574668_523222226539784825_nNa chvilku se zastavte a přeneste se v duchu do italské Florencie, města módy, krásné architektury a umění. Vidíte tu nádheru? A právě tam má své kořeny originální značka LeLe Bristol, projekt italské malířky Rachele Falcini, která si za krátký čas podmanila nejen hlavní město Itálie, ale i další metropole jako je Londýn, Paříž nebo Barcelona a nyní přichází i k nám. Co za jejím úspěchem stojí?

Bílá trička, malířské plátno módního světa

Umělkyně Rachel Falicini vystudovala AVU v Praze a poté, co její obrazy vyhrály několik prestižních cen, založila v Itálii vlastní galerii a dostala příležitost vystavovat v americké New York Gallery či Royal Opera Arcade Gallery v Londýně. Bylo by však škoda nevyužít její talent i v módním odvětví, proto přešla od malování obrazů k potiskům na bílá trička, symbolizující malířské plátno. A to bylo moc dobré rozhodnutí.

IMG_7504

Proč LeLe Bristol?

LeLe Bristol si zakládá, stejně jako italská společnost, především na kvalitě. Trička jsou šita z kvalitní bavlny přímo v Itálii. Značka chce poskytnout lidem možnost ukázat odvahu a vybočit z davu. Pokud se rozhodnete pořídit si tričko, nekoupíte si jen kus látky. Každý návrh je doprovázen příběhem, čemuž napomáhá i fakt, že je Rachel zdravotní sestrou, která si o to víc dokáže vážit života. Inspiraci hledá v umění a každodenním životě, proto každý nalezne v kolekci kus sebe sama.

Lele Bristol

A nyní pozor, značka LeLe Bristol se rozhodla poskytnout exkluzivně Vám, čtenářům Generace 21 a fanouškům LB, možnost koupit si tričko za sníženou cenu v oficiálním eshopu, a zároveň příležitost stát se novou tváří jarního katalogu LeLe Bristol! Pro účast stačí nahrát fotografii, jak nosíte LB trička, do soutěže, a sledovat facebookinstagram. Soutěž končí s koncem roku 2014. Hodně štěstí!

Autorka všech fotografií: Lucie Macháčková

Veronika Tázlerová

Veronika Tázlerová

Studium, káva, móda, jazyky, knihy, cestování, psaní... Co víc říct? Sledujte mě i na instagramu @veronikatazlerova

Zanechte komentářVaše názory

  • Mikuláš Śprycl

    Myslím si, že je nereálné, aby se tato značka u nás prosadila. Jelikož je to směřováno hlavně mladé generaci tak pochybuji, že v situaci jaká panuje u nás v ČR si mladí lidé budou kupovat bílá trička s obrázkem za 1200Kč. Spousta studentů sama v dnešní době ví co znamená vydělat 1200Kč a odevzdat je za jeden kus oblečení mi přijde nesmyslné zvlášt když jde jen o tričko.