Čtvrteční večer v Brně bude patřit méně známým kapelám

Hudba Kultura / 14.10.2014

Díky společnosti Audiotek Megastore se opět sejdeme na Melodce. Tentokrát s kapelami Hell Paso, CH.P.D. a domácími Madame Bernau.

Už dlouhou dobu nám firma Audiotek přináší kvalitní hudební nástroje, zvukové vybavení a osvětlení. Prostě vše, co hudebník nebo kapela potřebují. Před lety se rozhodli zaměřit se i na nás, na fanoušky.

Co je to, co si každý správný rocker přeje? Koncert! Noc plnou kvalitní muziky za příznivou cenu. Díky Audioteku a své vlastní píli se nám několikrát do roka představí obrovské množství méně známých kapel, které čekají na tu správnou příležitost, kdy prorazí. Čekají na okamžik, kdy si jich všimneme.

Už tento čtvrtek, tedy 16. října, se v rámci dlouhé série koncertů Audiotek Kill the Night live budeme moci seznámit s dalšími třemi výbornými kapelami z naší republiky. Úplně zdarma se vám představí tato uskupení:

Madame Bernau  –  BandZone

Domácí kapela, která vás zve na svůj Španělský sen! Že mají kouzlo ukázali v Brně už na pár jiných akcích. Po dlouhém hledání bubeníka do party letos pracují na své první desce. Tři písně z ní si již teď můžete poslechnout na jejich bandzone profilu.

CH.P.D.  –  BandZone

Zkratka v názvu znovu obnovené kapely vznikla z úplného „Chraňte před dětmi“. Kluci z Kostelce na Hané vám předvedou, jak vypadá alternativní moravský big-beat.

Ukázka vlastní tvorby CH.P.D., přímo ze zkušebny:

Hell Paso  –  BandZone

Hardcore pražáci nám pro změnu ukážou, jak se to dělá v hlavním městě. Bez ironie. Podle nahrávek na bandzone to vážně stojí za to. Jenom škoda, že jejich debutové album má jen tři skladby. Ještě větší škoda, že videoklip udělali zrovna k té nejslabší.

Ochutnávka z letošního EP Fatherloo:


[highlight color=“eg. yellow, black“]Datum: 16. října 2014  [/highlight]

[highlight color=“eg. yellow, black“]Místo konání: Klub Melodka; Brno [/highlight]

[highlight color=“eg. yellow, black“]Vstup: ZDARMA [/highlight]

Nemáte zrovna ve čtvrtek čas? Nevyhovuje vám žánr? Chcete více muziky?

Tak či tak, harmonogram dalších brněnských akcí najdete v článku Brněnské hudební události podzimu redaktorky Silvie Kostovské.


Zdroj videí: youtube.com

Zdroj perexové fotografie: archív kapely CH.P.D.

Aneta Gregorová

Aneta Gregorová

Zanechte komentář