Šejkr Hydra Cup nás mile překvapil!

Sport / 4.10.2014

Před nedávnem jsme představovali novinku na trhu. Nyní jsme se na ni podívali podrobněji. Přečtěte si naši recenzi!

Dvojitý šejkr Hydra Cup je novinkou na trhu, která potěší zejména sportovce. Již není potřeba nosit nápoje před cvičením a po cvičení ve dvou oddělených lahvích, stačí jeden Hydra Cup. Obsahuje totiž dvě oddělené části, díky čemuž můžete v lahvi nosit dva různé nápoje zároveň. Využít ho ale můžete i několika dalšími způsoby!

Jelikož nás tato novinka opravdu oslovila, rozhodli jsme se pro vás připravit recenzi, ve které se dočtete vše, co vám Hydra Cup ještě více přiblíží.

Je Hydra Cup opravdu praktický?

Hydra Cup

Hydra Cup ušetří místo ve vaší kabelce či batohu.

„Hydra Cup mě velice zaujal svou praktičností. Od doby, co ho mám, už nemusím nosit pití ve dvou nevzhledných PET lahvích, které zabírají hodně místa a vytvářejí nepořádek v tašce. Za velké plus šejkru považuji, že v něm studené i teplé nápoje udrží svou původní teplotu minimálně po dobu tří hodin.

Hydra Cup se mi líbí i po vzhledové stránce, působí sportovním dojmem. Na výjimečné společenské akce se samozřejmě nehodí, jinak může být dobrým pomocníkem nejen při sportu, ale i v práci nebo ve škole,“ říká redaktorka sekce Sport Martina Mikulášová.

Z šejkru se také velice dobře pije, jelikož jsou hrdla přizpůsobena tvaru pusy. Nemusíte se tak bát, že se polijete. Při zavírání se můžete řídit slyšitelným zaklapnutím uzávěru, a nemusíte tak mít strach, že by se vám tekutina vylila v batohu či kabelce.

Příprava nápojů je také pohodlná

Samotná příprava nápojů je pak velice pohodlná. Jediné, na co si musí dát člověk pozor, je to, že připravuje nápoje dva. Smíchání daných ingrediencí z nepozornosti pak není problém. Redaktorka Martina pak dodává: „Jakmile si ale zvyknete, bude pro vás manipulace se šejkrem hračka.“

Hydra Cup

Smíchání nápojů opravdu nehrozí.

Tip redaktorky Martiny: Pokud se rozhodnete šejkr z jedné části naplnit nápojem a z druhé například ovocem, doporučuji k ovoci přibalit i vidličku, která zajistí snadné vyndání ovoce, tudíž šejkr nemusíte složitě naklánět.

Celkové hodnocení? Velmi dobré!

Dvojitý šejkr Hydra Cup je zkrátka skvělým pomocníkem, kterého můžeme doporučit i ostatním. Jeho praktická stránka je nedocenitelná, jelikož se dá použít téměř všude, a to nejen při sportování, ale i ve škole či na cestách. Jedinou nevýhodou je provedení loga, které se na slunci trochu rozpouští a může ušpinit ruce. Po několika umytích je ovšem vše v pořádku.

V redakci nás šejkr Hydra Cup opravdu mile překvapil. A jak jste na tom vy?

Zdroj všech fotografií: Martina Mikulášová, Generace 21

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentář