Zasoutěžte si s Kazeto

Design / 29.9.2014

Ukažte světu, že na to máte, a staňte se zdrojem nápadů pro společnost Kazeto právě vy!

Jste studentem grafické či designové školy a toužíte někam prorazit, jen přesně nevíte, jak na to? Nebo jste skromným umělcem, tvořícím ve volném čase? Ať už jedno, nebo druhé, tentokrát má každý šanci se účastnit soutěže, která vyhledává na pomoc umělce v jakékoliv podobě.

Seznamte se

Společnost Kazeto s.r.o. je českým výrobcem lepenkových kufrů a krabic. Jejich hotové výrobky nemají pouze jednu podobu! Výrobce si zásadně hraje s různými tvary i možnostmi praktického využití. Lepenkové krabice mohou sloužit jak v interiéru coby dekorace, tak i jako hračka pro děti v podobě kufříků nebo kloboukovek. Společnost Kazeto si za dobu své existence získala fanoušky v Česku i zahraničí.

Kufříky Kazeto jsou z pevného materiálu, který navíc i dobře vypadá! Zdroj: kazeto.cz

Kufříky Kazeto jsou z pevného materiálu, který navíc i dobře vypadá! Zdroj: kazeto.cz

Při výrobě se využívá sběrného papíru k vytvoření lepenky, čímž se výrobek stává naprosto recyklovatelným. Spoje krabic a kufrů jsou důmyslně řešeny nýtováním, šitím nebo lepením. Povrchy lepenky se tvoří buď lakováním, sítotiskem, nebo polepováním.

Poskládejte si svůj svět

Haló, zdá se, že kufrům na kolečkách už odzvonilo. Zdroj: kazeto.cz

Haló, zdá se, že kufrům na kolečkách už odzvonilo. Zdroj: kazeto.cz

Cílem soutěže je nashromáždit co nejoriginálnější návrhy, ze kterých se postupně, na základě odborného zhodnocení, vyberou ty s největším potencionálem. Povzbuzující motivací je i možnost dlouhodobější spolupráce s firmou Kazeto, která by byla pro někoho z vás nepochybně velkým přínosem. Soutěžit se bude v těchto třech kategoriích:

  1. Návrh dětského kufříku o rozměrech 35x23x10,5 cm
  2. Návrh interiérové krabice s praktickým využitím
  3. Zcela nový výrobek s originálním nápadem – nekladou se zde žádné limity, vše záleží na vaší osobité tvorbě!

Podmínkou pro účast v soutěži je pouze jedna, nejdůležitější – návrh musí být pouze a jen z vaší hlavy. Každý soutěžící může zaslat návrh do všech tří kategorií, přičemž do každé můžete zaslat maximálně tři návrhy. Z takového velkého počtu je šance na vaše vítězství značně vysoká. Byl by skoro hřích to alespoň nezkusit, co říkáte?

Do začátku školního roku můžete stylově vybavit i své děti. Zdroj: kazeto.cz

Stylově můžete vybavit i své děti. Zdroj: kazeto.cz

Návrhy se odesílají v elektronické podobě (formát PDF) na e-mail: soutez@kazeto.cz nejpozději do 30. 11. 2014. Nezapomeňte se podepsat a přiložit na sebe telefonní kontakt, aby společnost Kazeto věděla, komu se má později odkázat! Návrhy se budou průběžně zveřejňovat na facebookových stránkách Kazeto.

Šance zhmotnit svůj potenciál

Pokud stále váháte, máme pro vás ještě další dávku motivace! Autor vítězného návrhu uzavře se společností Kazeto licenční smlouvu na užití autorského díla a kolekci. Zároveň je dobré vědět, že firma Kazeto každoročně prezentuje své kolekce na zahraničních veletrzích. Možná si například účastníci veletrhu Maison&Objet v Paříži oblíbí právě ten váš kousek!

Někdo to vítězné místo zaujme, tak proč né právě vy? Zdroj: kazeto.cz

Někdo to vítězné místo zaujme, tak proč ne právě vy? Zdroj: kazeto.cz

Zdroj perexové fotografie: kazeto.cz

Anna Kovárová

Anna Kovárová

S láskou pro design jsem se narodila, ale lásku ke psaní ve mně vzbudila Generace 21. Jsem ráda, že jsem našla zalíbení v tom co dělám :-)

Zanechte komentář