Přehled postupujících na MČR v PC hrách 2014 | Zdroj: Vladimír Hurta - Generace 21.cz

Přehled postupujících na MČR v PC hrách 2014

Technologie / 24.9.2014

Celoroční seriál MČR Klasifikace je u konce a my tak známe jména všech účastníků finále oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách 2014.

O víkendu 19. až 21. září se naposledy ve Starém Městě u Uherského Hradiště odehrála největší tuzemská akce LanCraft, která se od příště přesouvá jinam a která zároveň hostila finále celoročního kvalifikačního cyklu pro Mistrovství ČR v počítačových hrách 2014. Kromě klasických turnajů z produkce organizátorů LC byly tedy k vidění i napínavé souboje česko-slovenské špičky o osm postupových míst.

LanCraft 2014 | Zdroj: playzone.cz

LanCraft 2014 | Zdroj: playzone.cz

Soutěžilo se ve všech oficiálních titulech letošního mistrovství, konkrétně tedy v Counter-Strike: Global Offensive, HearthStone, League of LegendsStarCraft II na certifikovaných sestavách HAL3000 MČR Pro z nové 5. generace s monitory Philips Brillianceherními periferiemi Logitech. Ve všech hrách jsme viděli nejlepších osm hráčů, respektive týmů z Klasifikace pro MČR, kdy jedinou výjimkou byl karetní HearthStone, v němž se na LanCraftu utkalo hned 16 nejlepších z žebříčku. V každém z turnajů se hrálo o dvě postupové pozice na finále 2014.

A kdo postoupil? Zde je přehled všech finalistů:

CS:GO HearthStone LoL StarCraft II
1. pozice nEophyte eEriness.Styxon eXtatus eSuba.uniQFazer
2. pozice Cyborg Factory eSuba Silhan eSuba DK.TomikuS

 

Na závěr už jen připomínáme, že finále MČR 2014 se uskuteční v rámci veletrhu FOR GAMES ve dnech 2. až 5. října na pražském výstavišti v Letňanech a výše zmínění na něm budou hrát o statisícové ceny i tituly oficiálních mistrů ČR. Pro diváky na místě i na živém streamu PLAYzone TV je připraven bohatý program spojený také se soutěžemi.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, GIGABYTE, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DX Racer, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard a Generace21.

Zdroj perexové fotografie: playzone.cz

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář