Hydra Cup

Hydra Cup je praktický a unikátní dvojitý šejkr pro každého!

Sport / 24.9.2014

Jiný nápoj před cvičením a jiný po cvičení? S Hydra Cup to není žádný problém! Představujeme unikátní dvojitý šejkr vhodný nejen pro sportovce.

Dva nápoje v jedné lahvi? Že si vymýšlíme a vznikne nepitelná směs? Milovníci sportu zpozorněte, protože tomu je konec. Přichází Hydra Cup, který otevírá nové možnosti. S šejkrem Hydra Cup již nebude problém pít jiný nápoj před cvičením, jiný po cvičení a mít je v jedné lahvi. Mějte nápoj vhodný v době před tréninkem v jednom šejkru jako nápoj po tréninku!

Co je Hydra Cup? Co si mohu představit?

Jedná se o patentovaný produkt a naprostou novinku na evropském trhu. Hydra Cup je unikátní šejkr, který díky svému bezchybnému provedení plní funkci dvou šejkrů naráz. V jednom momentu si tak můžete připravit nejen nápoj vhodný před cvičením, ale také po cvičení, a to díky odolné plastové přepážce uvnitř šejkru, která rozděluje nádobu na polovinu. Při přípravě vašeho oblíbeného nápoje se nemusíte bát ani takzvaného „šejkování“. Nápoje uvnitř nádoby se nikdy nespojí.

Pro lepší přípravu nápojů je z jedné strany obou kelímků vyznačená odměrná část. Hydra Cup disponuje speciálním plastovým uzávěrem, u kterého při správném zaklapnutí nehrozí, že se uvolní a všechen nápoj vyteče. Celkový obsah dvojitého šejkru Hydra Cup je 886 ml. Do jedné části je tak možné připravit nápoj o objemu 443 ml, což je absolutně dostačující například pro dvě dávky vašeho proteinového nápoje.

Nemusí sloužit jen pro uchování tekutin!

Hydra Cup ovšem nemusí sloužit pouze pro uložení dvou nápojů. Jelikož jsou přepážky bezpečně oddělené, nic vám nebrání nasypat do jedné poloviny například oříšky, ovoce či výživové doplňky. Milovníci studených nápojů Hydra Cup ocení i v létě, kdy je možné do jedné části nasypat led a do druhé připravit požadovaný nápoj. Ten bude vždy skvěle vychlazený a nezředěný. Možností, jak využít dvou oddělených prostorů je zkrátka mnoho, nebojte se experimentovat!

Hydra Cup

Do šejkru Hydra Cup uložíte cokoli. Zdroj: HydraCup SK/CZ

Hydra Cup považuji za skvělou vymoženost, která jako jedna z mála vyhovuje opravdovým požadavkům sportovce. Při přípravě na sportovní výpravy vždy řeším pouze jednu jedinou věc ohledně batohu: musí se mi do něj vejít vše důležité. Nejvíc mě trápí velikost lahví na pití, které jsou velmi objemné. V jedné lahvi nesu vodu a v druhé iontový nápoj, což je prostorově velmi neúsporné. Proto jsem se rozhodla pro Hydra Cup, ve kterém voda i iontový nápoj budou v jedné lahvi, což v batohu ušetří hodně místa. Hydra Cup mi přijde velice praktický i na cesty. Už se těším, až si do jedné nádobky nakrájím ovoce a do druhé připravím nápoj!

Martina Mikulášová, redaktorka sekce Sport

Hydra Cup by měl mít každý sportovec

Dvojité šejkry Hydra Cup jsou k dostání již i pro české sportovce. Objednávat můžete i vy například na Hydracup.sk. I přesto, že se jedná o novinku, jsou ceny velice příznivé – v přepočtu se jedná zhruba o 370 Kč. Navíc probíhá týdenní slevová akce na serveru Slevomat.cz, kdy je tento šejkr k dostání za 245 Kč + poštovné.

Pokud si stále nejste jisti, zda je Hydra Cup tím pravým pro vás, připravujeme recenzi, ve které se tomuto výrobku podíváme na zub! Máte se na co těšit!

Zdroj perexové fotografie: facebook.com/HydraCup

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentářVaše názory

 • Luboš Stark

  Prosím chtěl bych se zeptat kde bych si ho mohl objednat děkuji

  • Martina Baierová

   Dobrý den, Luboši,
   momentálně Hydra Cup není k dostání přímo na českém trhu. Objednat si ho ovšem můžete například na Amazonu. Více informací získáte na Hydracup.com. 🙂
   Hezký den!