Samsung Galaxy S4 očima fanoušků

Technologie / 16.1.2013

Jak by měla vypadat budoucí vlajková loď společnosti Samsung? Takhle, přejí si fandové.

Samsung Galaxy S4 Rozetked Concept (dále SGS4) představuje myšlenku ruského designéra Konstantina Teteryuka a je samozřejmě čistě fiktivní. Nicméně se jedná o sumu nápadů, které by mohly (a podle fandů měly) být použity pro oficiální verzi SGS4.

Stejně jako jeho předchůdce s pořadovým číslem 3 je i návrh čtvrtého Galaxy velice tenký, s velkým displejem, zaoblenými rohy a lesklou plastovou konstrukcí. Model by měl ideálně mít obrazovku s úhlopříčkou celých 5 palců a Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů). Dalšími vysněnými specifikacemi jsou například 13 megapixelový fotoaparát, čtyřjádrový procesor o taktu 2 GHz a Android verze 5.0 (Key Lime Pie).

rozetked-samsung-galaxy-s4-31

Nejzajímavějším prvkem návrhu SGS4 je dokovací zařízení (laicky řečeno stojánek s nabíječkou), které by umožňovalo promítnout na desku stolu laserem qwerty klávesnici. Takováto vychytávka není žádnou utopií, naopak laserem promítanou klávesnici k počítači lze zakoupit na internetu, ale připravte si několik tisíc korun. Otázkou je, zda opravdu Samsung o něčem podobném uvažuje.

A jak je to se skutečným, oficiálním SGS4? Na čerstvě proběhlém CES (Consumer Electronics Show) 2013 se neobjevil, naše naděje tedy směřují k březnovému Mobile World Congress v Barceloně.

Zdroje obrázků: rozetked.ru

Ondřej Martinů

Ondřej Martinů

Redaktor sekce technologie, student žurnalistiky na Univerzitě Palackého, amatérský fotograf, nadšenec do mobilů, fotoaparátů, automobilů a dobrého vína.

Zanechte komentářVaše názory

  • Samsung Galaxy S4

    Na tento mobil se velice těším, doufám, že zpevní display, protože S3 je na tom opravdu mizerně.