Dámská jízda v Nové Karolině

Krása a móda / 10.10.2014

Vyrazili jste v září na noční nákupy? Forum Nová Karolina v Ostravě zůstalo otevřené až do noci. 

Svetr z New Yorkeru. Zdroj: archiv autorky.

Svetr z New Yorkeru. Zdroj: archiv autorky.

Slevy v rámci Dámské jízdy ve Forum Nová Karolina.

Slevy v rámci Dámské jízdy ve Forum Nová Karolina.

Akce nazvaná Dámská jízda proběhla ve Foru již loni. Už tehdy přilákala davy lidí, kteří se přišli podívat na zajímavý program a hlavně na slevy. Akce je spojená se Dny Marianne, do slev se v rámci nightshoppingu zapojily obchody jako Albi, A3 SPORT, Cropp Town, Desigual, Sinsay, Takko, anebo New Yorker. A samozřejmě spousta dalších značek.

Nabitý program

Dámská jízda se konala celý víkend. V pátek nás večerem provázela Mahulena Bočanová, vystoupilo houslové duo Femme 2 Fatale, programem doprovázel i DJ Lowa a Cirkus! Dance studio. Na přehlídce se představilo deset nejkrásnějších mužů Česka, spolu s vítězem Tomášem Dumbrovským. U fotostěny jste se s nimi mohli i vyfotit. Vidět jste mohli také kolekce mladých českých návrhářů a designerů. V sobotu začal program v 11:00 a zahájila ho Nikol Moravcová a zbytek blogerek z Bloges Robes. Proběhla také blesková proměna a taneční show. Stejně tak jako i v neděli.

Očima redaktorky

Musím přiznat, že akce mě nadchla už loni. Forum má všechno skvěle vymyšlené a vždycky přijde mnoho lidí. Letos se mi dokonce zdálo, že se zde sešla celá Ostrava a její blízké okolí. Do Karoliny jsem dorazila už na šestou a mohla jsem začít utrácet. Podívala jsem se do všech svých oblíbených obchodů s módou, od H&M až po C&A. V H&M mě zaujaly džíny, barvou, tvarem i cenou. To, co jsem hledala, jsem ale našla až v C&A. Jejich podzimní kolekce je úžasná, zasazená do zemských barev jako je béžová, hnědá, zelenáčerná, přesto je však neuvěřitelně barevná. S věcmi z podzimní kolekce C&A by mi ani nevadilo, že se to chmurné počasí doprovázené deštěm a stále se snižujícími teplotami, blíží. Poté už jen vzhůru na večerní program. Poslouchat skvělou hudbu, užívat si mužů roku a hlavně další nákupy.

Zdroj perexové fotografie: marianne.cz

Bára Urbanovská

Bára Urbanovská

Jsem kreativní, ráda píšu, ráda jím, ráda čtu a hodně spím. Mám ráda plavání, pilates, umění a hudbu. Moc ráda fotím a učím se cizí jazyky - angličtinu, ruštinu, němčinu a španělštinu. Nejradši ale mám jazyk český.

Zanechte komentář