10 nejlepších reklam na Kofolu

Na talíři / 19.9.2014

Asi každý z nás si pamatuje prasátko a milence, co se milujou. Povedených reklam na Kofolu je ale mnohem víc!

Kofola je nealkoholický sycený nápoj kolového typu a největší tuzemský konkurent Coca-Coly a Pepsi. Kromě československého původu a limitovaných edicí s celou řadou příchutí (citron, višeň, vanilka a další) jsou jejím dalším nesporným plusem kouzelné reklamy. Podívejte se sami!

10. Nudapláž

Nuda na nudapláži rozhodně není. Zvlášť když chce Naďa napít.

9. Kofola extra bylinková

Krátkou reklamu si zasloužila i limitovaná Kofola extra bylinková s mátou, hořcem a pampeliškou. Poučení pro děti: bylinky, které má paní učitelka jako pomůcku do výuky, se nejí!

8. Alofok

A teď jedna reklama pro pány. Líbí se vám nějaká slečna a nevíte, jak na ni? Stačí otočit sklenicí s Kofolou, říct Alofok a vypít. A nechat se na podnose přinést slečně až pod nos. Jak kouzlo funguje, uvidíte sami.

7. Kofola pouť

Zatím nejnovější reklama na Kofolu se odehrává na pouti.

6. Čím víc lásky rozdáš, tím víc ti zůstane

Tahle reklama je o jednom tak trochu osamoceném klukovi, jeho voo-doo kamarádovi jménem mistr Tkanička a jedné tak trochu osamocené holce v krámě s knoflíky a bavlnkami. Jo a taky trochu o lásce.

5. Milenci se milujou

Prostě není z cukru. Ani Kofola, ani ta slečna.

4. Láska není žádná věda

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak asi mohla Kofola vzniknout? Samozřejmě z lásky!

3. Rozdíly jsou lásce k smíchu

Reklamní spot z léta 2008 nám ukazuje, jaké to je, když spolu dva začnou bydlet. Začátky jsou sice krušné, ale víte jak – když ji milujete…

2. Zlaté prasátko

Reklama, kterou netřeba dlouze představovat. Kdo by neznal „ne, ne, já nemusím, já už ho vidím“?

1. Kofola nádraží

Ze všech kofoláckých reklam je právě tahle moje neojoblíbenější. A proč? Protože „sežeň hovězí srdce, budeme grilovat a kup cedník“ je to nejromantičtější vyznání lásky, jaké jsem kdy slyšela.

A kterou kofoláckou reklamu máte nejraději vy?

Zdroj perexové fotografie: foter.com (Adam Piotrowski)

Zdroj videí: YouTube.com

Silvie Kostovská

Silvie Kostovská

Studentka bohemistiky a hispanistiky, nelítostný grammar nazi, nenapravitelný shopaholik, kavárenský povaleč, blázen do kultury, vášnivý pisálek s fetiší na očuchávání knížek, Brňák duší, cestovatel tělem a milovník dobrého jídla (zejména sladkého), toť moje maličkost. Na Generaci 21 zastávám post editorky sekce Na talíři. Kromě Generace píšu ještě blog Twenties girl (twentiesgirl.wix.com/twentiesgirl).

Zanechte komentář