FF, F&F, Styl, bydlení

Vneste do bytu eleganci s F&F Home

Design / 11.1.2013

S britskou módní značkou F&F jste se možná už setkali. Oblečení, obuv i doplňky běžně seženete v Tescu. Znali jste ale výrobky F&F Home?

Když máte hezky zařízený byt, baví vás v něm být. Je to příjemné pro každého, žít v prostoru, na který se rádi díváte a cítíte se v něm útulně. Jak ho ale dosáhnout? Radíme vsadit na jednoduchosteleganci. Spojením těchto prvků vzniká často dílo, nad kterým se tají dech. Vždycky platilo, že v jednoduchosti je krása. A platí to i tady!

Navoďte si i vy luxusní atmosféru, a to i přesto, máte-li malou garsonku nebo byt, nad kterým jste už dávno zlomili hůl. Důležité je vyvarovat se divokých výstřelků, které vás omrzí. Zapomeňte na barevné potahy,vsaďte raději na přírodní barvy. Tak jako v módě, i v otázce bytového designu platí, že je lepší pořídit si nadčasové kousky, které vydrží dlouhá léta a mohou se snadno zkombinovat se zajímavými doplňky. (Vzpomeňte si na vaše perfektně padnoucí džíny – evergreen, který se hodí nejen ke košili či tunice, skvěle taky vypadají i ve sportovním outfitu s kvalitním bílým tričkem a mikinou na zip.)

Připravili jsme pro vás jedenáct tipů z dílny F&F Home, které vašemu bytu prokážou velkou laskavost za příjemnou částku. Už dávno neplatí, že za luxus je třeba si připlatit. Musíte jen umět hledat!

Ložnice

V tomto případě jsme vsadili na bronzové a pískové barvy. Navozují totiž příjemné pocity a působí uklidňujícím dojmem. Béžovohnědá stolní lampa bude výborně korespondovat s vázou, do níž můžete dát květiny. Bronzová dekorace ve tvaru srdce zase poodkrývá, že v této místnosti je hodně lásky. Polštáře pak dokreslují celkovou atmosféru a budou vás lákat skočit rovnýma nohama do peřin.

F&F Home, FF Home

Keramická váza, 116,90,-
Bronzové srdce, 235,-
Lampa, 199,90,-
Hedvábný polštář, 159,90,-

Obývací pokoj

Bílá už dávno není nudná! Vsaďte na ni v obývací místnosti. Ve spojení s teplou barvou stěn (zkuste třeba béžovou nebo světle hnědou) bude ideálním kandidátem na místnost roku. Kombinace těchto barev totiž navozuje elegantní dojem, který i přes svou jednoduchost vábí oči. Pomocí rámečků různých velikostí si můžete udělat vlastní galerii. A do oválné mísy můžete nasypat vonnou směs, která vám připomene, že život je sladký, vanilkový.

FF Home, F&F Home, doplňky, obývák

Keramická sova, 235,-
Dekorativní rámeček, 132,90,-
Keramická mísa, 89,90,-
Orchidej, 116,90,-

Koupelna

Stačí pár dobře zvolených doplňků a tato malá místnost se stane vaší oblíbenou. Náš výběr byl ovlivněn čistými liniemi dávkovače na mýdlo i kelímku (ve stejném provedení najdete i držák na zubní kartáčky a štětku) a teplou barvou koberečku a ručníků, které zahřejí už od pohledu. Zrušte studenou podlahu, čištění zubů nebo odličování se pro vás stane příjemnějším zážitkem.

koupelna, FF Home, F&F Home, doplňky

Keramický dávkovač mýdla, 149,90,-
Koupelnová předložka, 329,-
Keramický kelímek, 114,90,-
Osuška, 282,-

Kuchyně

V tomto období nečasů a zmrzlých tváří možná dáváte zavděk teplým čajům. Udělejte ho více do bílé konvice a nalijte ho sobě i své drahé polovičce do pruhovaných hrnečků. Porcelánová dělená mísa se hodí nejen na různé druhy oříšků (vsaďte na ně raději než na čokoládu, obsahují omega-3 nenasycené mastné kyseliny), ale také na různé dipy k nachos nebo pečeným bramborám.

FF Home, F&F Home, kuchyně, doplňky

Porcelánový džbán 49,40,-
Porcelánová miska dělená, 149,90,-
Hrnek s proužkem, 29,90,-

Zaujala váš značka F&F Home?

Inspirujte se na oficiálních stránkách F&F.

Zdroj perexové fotografie: ffmoda.cz

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář