V Brně proběhne první samostatný koncert ZAZ

Hudba Kultura / 7.9.2014

Kdo ji nestihl na Colours of Ostrava, dostává další příležitost. Do brněnské haly Vodova dorazí francouzská zpěvačka Isabelle Geffroy vystupující pod pseudonymem ZAZ.

Sólový koncert se v České republice koná poprvé a proběhne 1. prosince. Publikum se může těšit na singly z její aktuální desky Recto Verso, zazní však i největší hity z debutového alba. Jak již sama zpěvačka zmínila v rozhovoru pro časopis Metro, iniciály jejího pseudonymu označují jistou životní filosofii. Začínající písmeno Z, po kterém následuje A a posledním je znovu Z, značí, že všechno, co má zemřít, se znovu zrodí proto, aby to zase zemřelo a znovu se narodilo. Vše se proto pohybuje v nekonečném cyklu. Brněnské vystoupení slibuje delší program, než tomu bylo na festivalu Colours of Ostrava, kde už zpěvačka vystoupila celkem dvakrát.

Poslechněte si nejznámější singl zvaný Je Veux.

Zdroj perexové fotografie: Yann Ohran

Zdroj videa: youtube.com

 

Nikola Halmová

Nikola Halmová

Inspiraci nehledám v sobě, ale v lidech kolem mě a v hudbě. Energii zase čerpám z přírody, kterou se mohu proběhnout. A za deštivých dnů není nic lepšího, než si udělat kafe a začít cokoliv psát :) "Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce" Jiří Mahen

Zanechte komentář