fler

České talenty najdete na Fleru

Design / 15.1.2013

Svět netušených možností je právě na internetu. Konkrétně na Fleru, kde jsme objevili několik zajímavých talentů a jejich skvělé zboží. Inspirujte se!

Fler je internetový obchod, kde mohou lidé prodávat své výrobky. Najdete zde módu, doplňky nejen na sebe, ale i do domácnosti a mnoho dalších krásných designových věcí. Jak je psáno pod názvem, Fler je kreativní svět. Můžete zde nakupovat, ale i prodávat vlastní výrobky. A my jsme zde objevili několik talentů, se kterými bychom vás chtěli seznámit.

CARLITA

Carlita vyrábí jedinečné autorské háčkované hračky a dekorace. Jsou vyráběny obvykle z vlny a obsahují malé části – třeba korálky. Proto je s klidným svědomím věnujte třeba kamarádce, která je přece jen starší tří let! Hračky jsou polyesterovým vláknem. Její Skibi medvídek – autorská hračka dle návrhu – je dokonce maskotem obchodů Skibi Kids. Mezi její další výrobky patří ale taky i i  placky s vlastními grafickými návrhy.

Všechny výrobky Carlity najdete na těchto stránkách!

carlita

Chobotnička s mašlí 333,-
Panda 333,-
Dýňák 139,-

PAPILLONNE

Krásné polepy Papillonne, ty nás taky moc zaujaly! Jsou to architekti a designeři, kteří je vyrábí z kvalitních vinylových folií.  Samolepky skvěle přilnou k jakémukoliv hladkému povrchu, a to nejen na stěnách, ale i  na skle, zrcadle, kachličkách, notebooku, autě i na podlaze. Můžete si vybrat barvu podle nabízené škály a samolepka může být dokonce upravena velikostně, jen aby dokonale zapadla do vašeho interieru!

Pokud chcete vidět i ostatní samolepící dekorace, najdete je zde!

Papillonne

Vánoční balíčky 360,-
Okolík malý 355,-
Kočky na skříňce 450,-

CIRCUS MIND

Máte rádi jídlo? My ano! A objevili jsme jej i jako módní doplněk! Circus Mind vyrábí především náušnicedalší módní doplňky ve tvarech jídla. V její nabídce objevíte i klasiku, ovšem dokonalost čokoládiček na krk, lízátkových náušnic nebo šálku kávy na ruku vás nemůže nechat chladnými. Doplňky jsou vyráběny z polymerové hmoty, nicméně evokují k okamžitému ochutnání!

Všechny šperky Circus Mind najdete v jejím shopu.

Koláčkový náramek 244,-Candy Cane 79,-Coffee 45,-

Koláčkový náramek 244,-
Candy Cane 79,-
Coffee 45,-

IMMAGINACIJA

Nemáte ještě diář na rok 2013? Nelíbí se vám obyčejné v papírnictví? Nebo chcete začít psát deník? Immaginacija vyrábí přímo pro vás. Jedinečné ručně vyráběné diáře, zápisníky nebo deníky, dokonce i fotoalbum může zpříjemnit vaše zapisování. Bude nejen užitečné pro svůj účel, ale i milé pro oko. Imaginacia tvoří podle mnoha technik, takže si zde může vybrat každý!

Pokud se vám líbí tyto výrobky, podívejte se tady i na ostatní.

Immginacija

Týdenní diář 277,-
Královnin deník 333,-
Notes kůží svázaný 222,-

Doufáme, že jsme vás navnadili a pokud i vy rádi vytváříte, nebojte se vyjádřit třeba zrovna na Fleru. Možná zjistíte, že je ve vás skrytý talent!

Zdroj: fler.cz

Simona Mašková

Simona Mašková

"Fotografie jsou pohledem do duše fotografa"

Zanechte komentář