Hodnotíme fitness centra

Hodnotíme fitness centra v České republice!

Sport / 22.9.2014

Rádi byste začali pravidelně navštěvovat posilovnu, ale nevíte, kterou vybrat? Připravujeme nový projekt, který vám s výběrem správného centra pomůže!

Vybrat správnou posilovnu s ochotným personálem a dobrým vybavením může být pěkný oříšek, obzvlášť pro někoho, kdo se chystá na svou první návštěvu. Neúspěch v podobě nepříjemného personálu a špatných strojů vás od dalších návštěv může úplně odradit… Právě proto jsme se rozhodli začít nový projekt Hodnotíme fitness centra!

Hodnotíme i jinde než v Praze!

V projektu Hodnotíme fitness centra se vám budeme snažit představit posilovny a centra z celé České republiky. Těšit se můžete na reporty nejen z Prahy, ale i Hradce Králové, Ústí nad Labem či Plzně. Všechna naše hodnocení budou založena na osobních návštěvách daného místa a na pravdivých informacích.

hodnocení fitness centrum

Zhodnotíme objektivně nejen vybavení, ale i personál a nabídku dalších služeb! Zdroj: foter.com, Will Merydith

Co všechno se mohu dozvědět?

Dozvíte se například to, jakým vybavením fitness centrum disponuje, jaké doplňkové lekce nabízí či jak ochotný je místní personál. Samozřejmostí je uvedení platného ceníku! Vše bude doplněno o autentické fotografie, které vám pomohou s vytvořením vlastního názoru na dané studio. Na konci každého článku naleznete přehlednou a shrnující tabulku, která bude obsahovat konečné hodnocení ochoty personálu, vybavení, nabídky služeb, lokality (přístupnosti) a ceny za měsíční členství.

Rádi bychom vám tímto projektem usnadnili hledání vhodné posilovny a zároveň představili centra, která byste rozhodně (ne)měli navštívit. Již nyní se můžete těšit například na recenzi z návštěvy centra Fitness Galaxie v Praze! Pokud jste námi hodnocené fitness centrum navštívili také a máte jiný či stejný názor, podělte se s námi. Budeme se těšit na vaše ohlasy.

Zdroj perexové fotografie: foter.com, redlionhoteldenver

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentář