Google Chrome | Zdroj: www.google.cz/intl/cs/chrome/

Google vypustil 64bitovou beta verzi prohlížeče Chrome

Technologie / 7.8.2014

Google vydal finální 64bitovou beta verzi prohlížeče Chrome.

Google před pár měsíci oznámil, že připravuje 64bitovou verzi svého webového prohlížeče Chrome. Následně po oznámení uvolnil vývojařskou verzi prohlížeče a verzi pro Kanárské ostrovy, která sebou nesla značné chyby a nebyla primárně určená pro běžné používání, nýbrž k testování.

Google Chrome | Zdroj: play.google.com

Google Chrome | Zdroj: play.google.com

Po delší době vývoje Chrome, konečně Google vydal stabilní 64bitovou beta verzi pro operační systémy Windows 7Windows 8.

Díky využití nejnovějších procesorů, optimalizací počítačových sestav, moderních instrukčních sad, apod., můžete rychleji prohlížet webové stránky a údaje jsou lépe zpracovány.

Google také zaznamenal, že 64bitová verze je stabilnější – renderovací procesy webového obsahu, mají poloviční tendenci k pádům.

Novou verzi prohlížeče Chrome Google vyvíjí velmi krátkou dobu. To nasvědčuje tomu, že finální verze 64bitového prohlížeče Google Chrome nemusí být daleko a vydání tak bude v brzké době.

Pokud by vás chytil amok a vy si chtěli, novou beta verzi Chrome vyzkoušet, tak můžete. Stačí, když spustíte instalaci, která aktualizuje vaší verzi prohlížeče na novou a stabilní 64bitovou beta verzi.

Zdroj perexové fotografie: google.cz/intl/cs/chrome/

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář