Zveme vás na veletrh FOTOEXPO 2014

Design / 7.8.2014

Druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie by se skoro dal nazývat jako svátek! Bude se konat 18. 10. 2014 v Praze.

S festivaly a veletrhy se na podzim roztrhl pytel a čekají nás opravdové žně, co se týče kulturního vyžití. Veletrh FOTOEXPO 2014 minulý rok sklidil mezi fotografy úspěch a těší se svému velkému návratu. V letošním roce se bude konat 18. 10. 2014 v Praze v prostorách Národního domu na Vinohradech.

Co si z veletrhu odnesete

Zúčastnit se mohou nejenom profesionálové a odborníci, ale také fotografičtí nadšenci, kteří právě zde mají šanci seznámit se a diskutovat s významnými fotografy, kteří mají už leccos odfoceno a rádi se podělí o své nasbírané zkušenosti.

Velkou část veletrhu budou tvořit převážně prezentace fotografických snímků, novinek ze světa fotografické techniky, grafiky a tisku. Budete mít možnost zhlédnout prezentace jak mladých českých fotografů, tak i těch významných, a to za jejich osobní účasti! A co by to byl za veletrh bez odborných seminářů a workshopů, které budou rozprostřeny do několika stanovišť s různými tématy. Bohatý doprovodný program je zajištěn!

Za objektivem může být každý umělec. Zdroj: ppixabay.com

Za objektivem může být každý umělec. Zdroj: pixabay.com

Přidej se i ty!

Na místě veletrhu se budou zároveň vyhlašovat výsledky hned dvou fotografických soutěží, kterých se můžete stále ještě zúčastnit, tak proč to nevyzkoušet?

FOTOTALENT 2014

Hledá se talent pro letošní rok, který předvede co v něm a jeho foťáku je! Soutěžními tématy jsou Lesk a bída architektury 21. století, Tajemství lesů a Stáří. Hlasování o nejoblíbenější fotografii probíhá přímo na facebookových stránkách FOTOEXPO. Jako každá soutěž, má i tato své pravidla, o kterých se můžete dočíst na webových stránkách akce. V sázce je výhra 5.000 Kč, za kterou si můžete například rozšířit svou fotovýbavu.

Každá architektura může být vaším zdrojem inspirace. Zdroj: fotoexpo.cz

Každá architektura může být vaším zdrojem inspirace. Zdroj: fotoexpo.cz

Foceno mobilem

Rádi si fotíte jen tak pro radost mobilním telefonem a máte veřejný účet na Instagramu? Pak máte ještě šanci zúčastnit se této soutěže pro opravdové nadšence s dobrými nápady. Účast už nemůže být jednodušší. Vše, co potřebujete, je připsat ke své soutěžní fotografii hashtag #fotoexpo2014 a odeslat ji do světa do 31. 8. 2014! Hlasování probíhá na stránkách focenomobilem.cz a i vy sami si můžete zvýšit popularitu svých snímků, pokud je budete dále sdílet na sociálních sítích.

Celý doprovodný program máte k dispozici ZDE a můžeme vás ujistit, že je opravdu na co se těšit!

Foťte to co vás zrovna napadne. Tak vznikají nejlepší snímky. Zdroj: pixabay.com

Foťte to, co vás zrovna napadne. Tak vznikají nejlepší snímky. Zdroj: pixabay.com

Zdroj perexové fotografie: foxoexpo.cz

Anna Kovárová

Anna Kovárová

S láskou pro design jsem se narodila, ale lásku ke psaní ve mně vzbudila Generace 21. Jsem ráda, že jsem našla zalíbení v tom co dělám :-)

Zanechte komentář