army run 2014, spartan race, extrémní závod

Dejte si do těla na Army Runu

Sport / 13.7.2014

Autor:

Chtěli byste otestovat svoje fyzické schopnosti? Sáhnout si na dno? Pak je Army Run právě pro vás!

Army Run 2014

Černá v Pošumaví

23. 8. 2014

10 nebo 16 km

+ afterparty na pláži

+ beach volejbal

+ paintball

a mnoho dalšího…

Extrémní závody se těší v posledních letech stále větší oblibě. Po už dobře známém Spartan Race se nabízí skvělá možnost, jak si dát do těla, na akci s názvem Army Run. Trasa plná překážek je navrhovaná společně s armádními odborníky a je udělaná tak, aby prověřila všechny vaše schopnosti. K dispozici jsou trasy „civil“ o délce 10 km a s deseti překážkami, dále pak „army“ o délce 16 km se šestnácti překážkami. Tato trasa slibuje, že si sáhnete na dno sil.

Postavte tým!

Komu je tento závod určen? Všem mužům i ženám, kteří chtějí okusit unikátní zážitek a poznat svoje limity. Velmi zajímavou možností je sestavit minimálně tříčlenný tým a absolvovat závod společně. Ideální pro firemní teambulding anebo hec s kamarády. Jelikož filozofií celého závodu je týmová spolupráce a fair play, jsou i překážky navrženy tak, aby si členové týmu pomáhali. Když k tomu připočteme to, že ačkoliv se měří čas, závod nebude mít oficiálního vítěze, dostaneme ideální týmovou aktivitu.

army run 2014, spartan race, extrémní závod

Podobně jako u Spartan Race, i zde se zašpiníte.

Kdy a kde?

Letošní ročník proběhne 23. 8. ve vojenském areálu Boletice v okolí Černé v Pošumaví. Jelikož tento prostor není běžně civilistům přístupný, nabízí se tak další lákadlo – do Boletic se dostanete právě jen při Army Runu. Lokalita na Šumavě nabízí před závodem i po něm vyžití v okolí, takže účast v závodě lze vzít i jako příjemně strávený víkend v přírodě. Krom toho organizátoři slibují bohatý doprovodný program včetně velkolepé párty na pláži. A v neposlední řadě – část výdělku ze startovného půjde na dobročinné účely.

Už máte zaplacený lístek? Nebo si dovedete přestavit lépe strávený letní víkend?

Více na armyrun.cz.

Zdroj fotografií: Wikimedia Commons

Jan Markel

Jan Markel

Chronický ironman s touhou posouvat hranice snění i bdění, fyzických i psychických sil, zarputilý optimista, který věří, že když něco děláte dostatečně dlouho a intenzivně, tak zblbnete, pardon, naučíte se to alespoň na průměrné úrovni. Věří, že lze dokázat cokoliv a s oblibou to dokazuje. Je velmi ješitný, proto často googlí sám sebe. K smrti rád vyplňuje profily nudnými informacemi.

Zanechte komentář