Laky

Tipy na letní laky

Krása a móda / 17.7.2014

K létu neodmyslitelně patří plno barev. Přinášíme vám několik takových, kterými si můžete ozdobit své nehty. Nechte se inspirovat našimi tipy. 

I když nám zatím počasí připomíná léto jen z dálky, mohou i tak naše nehty zářit. Letošní léto patří, stejně jako to loňské, neonkám. Tentokrát ale s nádechem jemnosti. Kapka bílé udělá s neonkami zázraky. Dají se nosit téměř k jakémukoli oblečení i k jakémukoli líčení. Rozhodně s nimi uspějete na letní párty, u vody nebo třeba jen na drinku s kamarády.

Maybelline Bleached Neons

Jednu takovou řadu nám připravila drogerková značka Maybelline Colorama Show. Jmenuje se Bleached Neons a je naprosto nádherná. Obsahuje čtyři barvy, které se hodí jak pro bledulky, tak i pro opálené ruce. Já jsem si nejvíce oblíbila odstín č. 243.

Maybelline Colorama Show Bleached Neons

Chybí pouze zelený odstín. Zleva 241, 242, 243. Seženete v DM, Rossmann i Teta drogeriích za 40 Kč. Vpravo odstín 241. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Něžná kolekce od L´oréal

Dalším hitem letošního léta jsou pastelové barvy. Něžnou kolekci nám představila firma L´oréal Paris pod názvem Les Blancs. Je vhodná pro ty z vás, které dáváte přednost něžné eleganci, ale přesto chcete držet krok s nejnovějšími módními trendy. U nás si kupříkladu můžete vybrat sladkou meruňkovou, roztomilou levandulovou, zelenkavou nebo sluníčkovou žlutou.

Loreal Les Blancs

Nádherná kolekce pastelových barev vás uchvátí. Seženete za cenu 90 – 100 Kč v drogeriích se stojany L´oreál.
Zdroj: www.donotrefreeze.com

Loreal Les Blancs 859

Fialkový odstín 859 Gourmandise. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Cukrované s Gabriellou Salvete

Nejsladší novinkou je ovšem kolekce Sugar Enamel od Gabrielly Salvete. Co je na ní tak výjimečného? Efekt, který vytváří. Je to zkrátka jako, kdyby vám někdo nehty pocukroval. Připomínají pak polevu na sladkých donughtech. Gabriella kolekci představila již na jaře, ovšem mezi odstíny si jistě každá najde ten svůj i do horkých letních dnů. Ať se budete držet při zemi s jemnými pastelovými barvičkami nebo vsadíte na výraznější modrou, červenou nebo růžovou, budete vždy vypadat skvěle a trendy. Celá kolekce se může pyšnit celkem 6 barvami a rozhodně stojí za to si alespoň jednu pořídit do sbírky.

Gabriella Salvete Sugar Enamel

Odstín 01 Farfalla a 02 Sweetheart. No nejsou krásné? Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Efekt Gabriella Salvete Sugar Enamel

Pocukrovaný efekt laku. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Rebelské s Ritou

Kolekci Rita Ora od Rimmel asi nemusím dlouze představovat. Jedná se o ikonické dlouhodržící laky s osmi odstíny, ze kterých mohu doporučit krásný mintový odstín s názvem Breakfast In Bed. Každé léto je tento odstín velice populární. Proč? Vypadá úžasně na opálených rukou. Vyzkoušejte.

Rimmel Rita Ora Breakfast In Bed

Mintový odstín, bez něhož se přes léto neobejdete. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Rimmel Rita Ora Breakfast In Bed

Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Neobvyklá klasika

Poslední tipy budou jako nebe a dudy. Ačkoliv letošní módní trendy holdují umírněnějším neonkám, můžete se vyřádit na tradičních výrazných neonových barvách, které nikdo nepřehlédne. Vybírejte například z nově rozšířené kolekce neonek Dermacol. Naleznete je v drogeriích DM za 40 Kč.

Neonový lak

I takové barvy vládnou létu. Pokud na ně máte odvahu, směle do nich. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Pokud stojíte o upravenou, čistou a přesto trendy manikúru, zvolte obyčejný bílý krémový lak. Vypadá úžasně a hodí se ke všemu. Doporučuji bílý lak od Gabrielly Salvete, který seženete v drogeriích Teta nebo Rossmann. Kryje ve dvou vrstvách a s kvalitním top coatem vydrží několik dní naprosto neporušený.

Gabriella Salvete 148

Pravděpodobně nejlepší bílý krémový lak, který lze sehnat v drogeriích. Cena se pohybuje kolem 65 Kč. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

L´oreal Paris Nude magique Eau De Teint

Bílý lak v akci. Mimochodem recenzi na tento nový makeup si budete moci již brzy přečíst na našich stránkách. Zdroj: vlastní fotografie redaktorky

Jak se vám líbí naše letní tipy? Vyzkoušíte je? 

Zdroj perexové fotografie: vlastní fotografie redaktorky 

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář