SOUTĚŽ: Zašermujte si v Plzni se Třemi mušketýry

Divadlo Kultura / 6.7.2014

Výherce získá dva lístky na jedinečné představení v rámci Divadelního léta pod plzeňským nebem.

Divadelní léto pod plzeňským nebem se letos na celou dobu trvání festivalu usídlilo na plzeňském náměstí Republiky. Proč také ne, atmosféra je zde přímo okouzlující a bylo by škoda ji opouštět. A také by byla škoda nejít si ji prožít jako divák. Soutěžte proto s námi o dva lístky na představení Tři mušketýři!

Nejedná se sice o letošní premiérové představení, kterým je Lhář v hlavní roli s Romanem Zachem a v režii Zdeňka Bartoše, ale přesto nemůžete udělat chybu, pokud se na tento režisérský počin Viléma Dubničky rozhodnete jít podívat. Dubnička a jeho kolegové si se zpracováním známé předlohy poradili velmi dobře. Konkrétně na 3,5 hvězdičky, které představení loni udělila naše redaktorka Petra Boltíková.

Kdo by neznal Tři mušketýry, nejznámější dílo francouzského autora Dumase, kde se bojuje za spravedlnost, lásku i čest královny. Tři mušketýři se již stali jakýmsi symbolem oddanosti a věrného přátelství, lze ale takovýto příběh postavit na humoru? Dubničkovo zinscenování je tak originální, že o různá překvapení není nouze. Inscenace je napěchovaná humorem až k prasknutí, diváci se smějí, tleskají a je zřejmé, že to funguje!

Petra Boltíková, Generace 21

Ze soutěžících vylosujeme pomocí stránky random.org jednoho výherce, jenž od nás získá dva lístky na představení Tři mušketýři, které se uskuteční ve středu 16. července 2014. Odpovězte správně na naši otázku a zkuste štěstí ve hře!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Vaše odpovědi zasílejte do úterý 8. července 2014 do 23.00. Výherci budu kontaktování a budou vyhlášení na našich facebookových stránkách. 

Pokud se na vás neusměje štěstí, není třeba smutnit. Bydlíte-li v Praze, Děčíně, Rýmařově, Dvoře Králové nad Labem, Horšovském Týně či ve Zlíně, budete mít 19. července příležitost zhlédnout živý přenos představení v kinech ve vašich městech. Festival tak chce uspokojit poptávku po představení a potěšit tak své fanoušky mimo Plzeň. Využijte této příležitosti!

Soutěž již byla ukončena. Lístky na představení Tři mušketýři vyhrála Kristýna Halíková. Gratulujeme!

Zdroj perexové fotografie: Divadelní léto pod plzeňským nebem

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentář