SOUTĚŽ: Přijďte se podívat, jak si v Plzni povede Lhář

Divadlo Kultura / 30.6.2014

Sedmý ročník Divadelního léta pod plzeňským nebem je tady a my vás o něj nemůžeme připravit. Hrajte s námi o dva lístky!

Včera měla premiéru inscenace Lhář festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem a my jsme si tuto novinku nemohli nechat ujít. Teď je ovšem řada na vás, ani vy nesmíte letos na plzeňském náměstí Republiky chybět. Zasoutěžte si s námi a vydejte se sami podívat, jak se hra v režii Zdeňka Bartoše vydařila.

Herecké obsazení je více než lákavé a stejně tak krásné je i prostředí plzeňského náměstí, na kterém se hra pod širým nebem odehrává. Strach z počasí ale mít nemusíte, organizátoři jsou dobře připravení a stejně tak herci. Minimálně Roman Zach, kterého uvidíte v roli Lelia, se proměnlivého počasí příliš nebojí. Naopak rád využije rušivých elementů z plenéru a začleňuje je do představení: „Vzhledem k tomu, že mám čtyřletou zkušenost z Letních shakespearovských slavností, kde hraju ve Zkrocení zlé ženy, dokážu už s venkovním prostorem líp pracovat. Každopádně má své specifické požadavky – rozptylující elementy jako hluky z ulice, nebe nad hlavou nebo třeba přelétající holubi jsou v plenéru přirozené a je dobré, když je jako herci dokážeme využít.“

Ze soutěžících vylosujeme pomocí stránky random.org jednoho šťastlivce, jenž od nás obdrží dva lístky na představení Lhář, které se uskuteční v neděli 6. července. Chcete-li zkusit štěstí, není nic jednoduššího, než odpovědět na naši otázku:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Vaše odpovědi zasílejte do středy 2. července do 12.00. Výherci budu kontaktování a budou vyhlášení na našich facebookových stránkách. 

Přejeme vám hodně štěstí!

Soutěž již byla ukončena. Na Lháře se půjde podívat Adam Falbr se svým doprovodem. Gratulujeme!

Zdroj perexové fotografie: Míra Chaloupka, Divadelní léto pod plzeňským nebem

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentář