Měli bychom nosit to, co milujeme, říká blogerka Tanesha ze San Jose

Krása a móda / 12.7.2014

Velmi úspěšná blogerka a plnoštíhlá krasavice Tanesha je super hitem v módě a Generaci 21 prozradila něco málo o sobě.

14278430324_6288604355_h 2

Tanesha je přirozená kráska se záplavou hustých vlasů. Zdroj: girlwithcurves.com

Tanesha Awasthi dokazuje na svém blogu „Girl With Curves“, že styl není limitovaný velikostí oblečení. Plnoštíhlá krasavice, blogerka, spisovatelka, módní inspirace a neuvěřitelně šarmantní dívka stojí v čele módní revoluce, která mění postoj ke křivkám a plnoštíhlosti v módě. Spolupracovala s H&M, Marie Claire Italia, Daily Telegraph, Glamour, Vogue, Grazia, Stylist a mnoho dalších časopisů, blogů, značek atd. Již několikrát vyhrála blogerku roku nejen za to, co módě přináší svými krásnými křivkami. Má styl, vkus, smysl pro detail a je šik. Fotí svůj styl každý den a spoustě ženám tak přináší inspiraci. Je okouzlující a přitom stojí pevně nohama na zemi. Tanesha mi exkluzivně odpověděla na pár otázek.

Tanesha pochází ze severního pobřeží Jížní Kalifornie a to přímo kousek od San Francisca, tedy ze San Jose, kde je dostatek pláží a ruch velkoměsta k tomu. Tanesha vystudovala Berkeley University, je návrhářkou, ale také kosmetičkou. Je jí 31 let a na Facebooku a Twitetteru má přes 50 tisíc fanoušků. Je to mladá žena na módní misi. A vyhrává! 

11146256865_b8c7a4c896_h

Tanesha vypadá vždy nádherně. Zdroj: girlwithcurves.com

Co tě poprvé přitahovalo na módě? Kdy jsi si uvědomila, že je to něco, co opravdu miluješ?

Už odmalička jsem módu milovala. Pamatuji si, jak jsem vídala svoji babičku, která byla pravá dáma a byla vždy neuvěřitelně elegantní. Myslím si, že miluji módu díky ní.

 Všimla jsem si, že máš krásnou pleť a zdravé husté vlasy, jaké je tvé tajemství?

Mockrát děkuji! O pleť se starám až skoro s náboženskou pravidelností. Mívala jsem hrozné akné, ale naučila jsem se o svou pleť správně pečovat. Pokožku čistím, hydratuji, tonizuji a nyní také samozřejmě používám krém s UV ochranou proti sluníčku. Vše je na mém blogu včetně produktů, které používám a také tipy na péči o pleť. Pokud by se někdo chtěl inspirovat, tak je to v kategorii Beauty v menu. Jsou to skvělé produkty mimochodem!

Kdo je tvá módní ikona? Máš někoho, kdo tě inspiruje?

13731959324_5215e0724d_h

Trendy a super sexy. Zdroj: girlwithcurves.com

Miluji ikonické hollywoodské herečky s pravými ženskými křivkami jako Elizabeth TaylorSophia Loren. Byly tak žensky elegantní, ale zároveň sexy a okouzlující k tomu.

Navštivte Taneshy blog Girl With Curves!  

Co dělá ženu opravdu krásnou?

Myslím si, že zdravé sebevědomí, ale také je to úroveň, co dělá ženu krásnou. Když žena ví, že se nemusí vysvléci a ukázat skoro vše, aby zapůsobila, cítila se dobře a vypadala hezky. To je jedním z mých hlavních motto při oblékání: nemusím přeci ukázat vše, abych zapůsobila.

Co bys poradila dívkám s nízkým sebevědomím? Může jim móda pomoci?

Móda může zaručeně pomoci! Dobrý pocit sama ze sebe vzniká uvnitř našeho těla a ten začíná dobrou péčí o náš vnitřek i zevnějšek. Móda o nás říká, jak se právě cítíme, a proto bychom se měli oblékat s hrdostí a nosit to, co milujeme.

Fotografie na tvém blogu „Girl With Curves“ jsou krásné jak stylisticky, tak kvalitou, kdo je pro tebe fotí?

Děkuji. Jen můj muž mě fotí pro můj blog. A oblékám se vždy sama bez pomoci stylistů. Věřím svému vkusu!

12898758455_ce3863aa19_h

Večerní róba, která je elegantní, má módně za jedna. Zdroj: girlwithcurves.com

Zdroj perexové fotografie: girlwithcurves.com

Sonia Pešková

Sonia Pešková

Ilustrátorka, PR a marketing, contributing writer. Miluje vše, co se týká módy a nebojí se zeptat.

Zanechte komentářVaše názory

  • Markéta P.

    Povedený článek! 🙂