kiss

Co zaručeně nedělat po sexu

Vztahy / 7.1.2013

Čemu byste se měli vyhnout? Přicházíme s top sedmičkou činností, kterým se po sexu raději vyvarujte!

Zapnout TV

Co víc, ještě by se hodila nějaká věta, díky které zjistíte, že sex byl jen výplní dvacetiminutové přestávky ve fotbale. Anebo že je štěstí, že jste jen tak tak stihli Ordinaci!

Začít hrát hry na počítači, smartphonu

To značí, že vás to tedy opravdu muselo bavit. Neznám nic romantičtějšího, než po sexu začít datlovat do klávesnice a zírat do svítícího displeje.

Jít spát

Je pochopitelné, že jste po takové fyzicky namáhavé činnosti unaveni, ale aspoň 5 minut mazlení neuškodí. Co líp, v objetí usnout je na jednu stranu i velmi romantické. Ale za žádnou cenu se okamžitě neodvalte na záda či bok! Je to snad to nejhorší co může být. Je to takový signál, že jste udělali, co jste udělat měli a teď můžete konečně jít spát.

Nedodělat práci

Otázka týkající se hlavně mužských čtenářů, občas to sice nejde, ale snaha se cení. Pokud víte, že to netrvalo zrovna moc dlouho, drahá něžná polovička by jistě nepohrdla trochou péče.

postel

Pánové, nebuďte sobečtí a dodělejte svou „práci“. Zdroj: Foter.com

Nepostarat se o použitý kondom

A nejenom kondom. Kapesníčky posetý pokoj taky není zrovna ideální. Cesta ke koši není zrovna nejdelší a ušetří vám spoustu starostí, zápachu či trapasů, pokud tyto věci najdou například rodiče.

Okamžitě se obléct

Ještě lepší dodatek může být, doslova, okamžitě utéct. Což podle mě jde tak trochu ruku v ruce. V partnerovi se určitě objeví pocit méněcennosti. Na druhou stranu, je tím vše jasně řečeno. Never more.

Co vadí po sexu vám? Našli jste se v některých bodech? Podělte se s námi o to!

Zdroj perexové fotky: sxc.hu

Zdroj videa: youtube.com

Diana Hrdličková

Diana Hrdličková

"Není čas ztrácet čas, protože nežiješ ale umíráš."

Zanechte komentář