Soutěžte a sněte Sen noci svatojánské na Letních shakespearovských slavnostech

Divadlo Kultura / 12.6.2014

Přinášíme vám skvělou příležitost vyhrát vstupenky na jednu z her uváděných letos v rámci Letních shakespearovských slavností.

Jedna z největších letních divadelních událostí se blíží, Pražský hrad, jeho okolí a samozřejmě i další česká města opět po roce podlehnou kouzlu Williama Shakespeara a festivalu Letní shakespearovské slavnosti. Nechce se také nalákat!

Generace 21 si pro vás připravila soutěž, ve které mohou dva šťastlivci vyhrát po dvou lístcích na Sen noci svatojánské, který měl premiéru loni. Tato hra, kterou z režisérského křesla dirigovalo duo SKUTR, zaznamenala velký ohlas. Pozitivně ji hodnotila ve své recenzi i naše redaktorka Kristina Roháčková.

Pokud máte pár stovek nazbyt, rozhodně si Sen noci svatojánské od Skútrů nenechte ujít. K původnímu Shakespearově textu totiž dokonale přidávají současný humor a kromě jazykové komedie využívají i mnoho prvků té charakterové a situační. Hra se díky skvělé hudbě, kterou vytváří Václav Kopta, tanci a hereckým výkonům nese příjemným tempem. Kromě závěrečných scén, jež se trochu vlečou, hra nenudí. Neustále je co sledovat (někdy dokonce několik věcí najednou), neustále je čemu se smát a nad čím zůstat údivem stát. Sen je vtipný, hravý, originální, erotický, kouzelný – prostě plný pozitivních a chvalitebných adjektiv. Seznam si můžete doplnit sami na základě svého osobního zážitku.

Kristina Roháčková, Generace 21

Soutěžíme o lístky na představení Sen noci svatojánské, které bude uvedeno 9. července 2014 od 20:30 v Lichtenštejnském paláci v Praze. Ze soutěžících, kteří správně zodpoví následující otázku, budou vylosováni dva výherci, z nichž každý získá dva lístky právě na tuto divadelní událost. Naše otázka zní:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Prosíme o zasílání odpovědí do půlnoci 18. června 2014. Výherce budeme kontaktovat a budou vyhlášeni na naší facebookové stránce.

Soutěž již byla ukončena. Výherci se stali Jiří Trenčínský a Stanislava Černá. Gratulujeme!

 Zdroj perexové fotografie: Viktor Kronbauer, © AGENTURA SCHOK

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentář