Atmo Music pokřtili své první album

Hudba Kultura / 1.6.2014

V pátek 23. 5. 2014  liberečtí Atmo Music pokřtili svoji první desku nazvanou Andělé X Démoni. Akce se konala v pražském klubu Lávka.

Atmo odehráli celé své album a na koncert dorazili i jejich hosté, kteří mladé interprety podporují a spolupracují s nimi. Nechyběl tak ani Jakub Děkan či producent ODD, kteří se podíleli na hitu Andělé. Právě tento singl dostal Atmo Music do povědomí široké veřejnosti. Na křtu vystoupil i  rapper Lipo se svým nejnovějším singlem Město, co spí. Beef z Atmo Music si na pódium přizval i svoji maminku, se kterou si zazpíval duet Máma. Mezi dalšími hosty byl například talentovaný kytarista Fíďa, který mimo jiné spolupracuje se zpěvačkou Lenny nebo se skupinou Jelen.

Celé akce se zúčastnilo bezmála pět set lidí, kteří čekali na místě už v devět hodin. Nicméně celá akce začala až okolo půl dvanácté a publikum hlasitým potleskem přivítalo celou skupinu. I přes pár technických problémů, kdy kluci nemohli například rozjet písničku Bejby, se koncert dostával do finále. „Velká škoda zvuku, který nebyl úplně nejlepší. Ovšem jinak měl koncert výbornou atmosféru,“ říká fanoušek Kryštof Wágner (19).

Samotný křest byl relativně rychlá záležitost. Na pódiu se sešel tým Atmo Music, který krátkým proslovem a šampaňským pokřtil album. Jeden šťastlivec CD při jeho házení do publika chytil, a tak si odnášel z křtu krásný dárek. Láhev šampaňského nechali Atmo Music symbolicky kolovat mezi fanoušky. „Koncert byl super, atmosféra taky. Nikdo není dokonalý, takže chyby se dají odpustit,” svěřila se po koncertu Lucie Pokorná (17) z Prahy.

Zdroj perexové fotografie: Archiv Atmo music

Nicol Prosová

Nicol Prosová

Zanechte komentář