Klokani přiskákali do Čech

Krása a móda / 3.6.2014

Před časem síť drogerií DM uvedla na český trh produkty značky Aussie. Pro naše čtenáře jsem otestovala řadu Miracle Moist.

Vlasová péče od Aussie je založena na principu léčivých postupů domorodých Australanů. Inspiroval se jimi americký kadeřník Tom Redmond a vytvořil originální recepturu vlasových produktů. V drogerii si můžeme vybrat hned z několika produktových řad, každá pro jiný typ vlasů. Pro Aussie je typická sladká žvýkačková vůně.

Jen krásné vlasy k životu nestačí, je to však dobrý začátek. Filozofie Aussie

Podrobněji se podíváme pod víčko řady Miracle Moist, která zahrnuje superstar celé značky – 3 Minute Miracle. Prezentuje se jako řada pro suché, poškozené a trochu nešťastné vlasy. Složení je obohaceno o australský makadamiový olej. Říká se, že buď si Aussie vaše vlasy zamilují, nebo s nimi nehnou. Ptáte se, jak to dopadlo v mém případě? Dokázaly přípravky učinit moje vlasy šťastné?

Šampon Miracle Moist 300 ml, cena: 149,- Kč
Kondicionér Miracle Moist 250 ml, cena: 149,- Kč

Aussie Miracle Moist

Zdroj: dm-drogeriemarkt.cz

Jsem totálně zamilovaná do jejich vůně. Šampon má krémovou konzistenci a k dostatečnému napěnění stačí malé množství. Jeho čistící schopnost jsem otestovala při velmi mastných vlasech ošetřených kokosovým olejem. Ale abych umaštěnou hřívu dokonale umyla, musela jsem celý proces opakovat dvakrát. Po šamponu aplikuji na konečky kondicionér v podobě hustého gelu. Kondicionér vlasy zjemní a dají se pak lépe rozčesat. Vlasy umyté pomocí komba od Aussie jsou hebké, voňavé a pomaleji se mastí. Pokud čekáte výraznou regeneraci, nedočkáte se.

Maska na vlasy 3 Minute Miracle Reconstructor 250 ml, cena: 179,- Kč
Tříminutový zázrak má opravit poškozené vlasy a navrátit jim ztracený lesk. Maska má gelovou konzistenci a žvýkačkově růžovou barvu. Obal masky se výrazně liší od zbytku řady. Vespod není žádné pevné víčko, maska se vymačkává skrz gumový uzávěr. Balení tedy nelze úplně uzavřít, což je trochu nevýhoda, pokud s maskou hodláte cestovat. Ani po vypotřebování masky do dna jsem nepozorovala na mých vlasech žádné výrazné změny. Moje vlasy sice byly po použití jemnější, snadno se rozčesávaly a úchvatně voněly, ale napáchané škody způsobené zesvětlováním tento zázrak nedokázal opravit. Žádná rekonstrukce se nekonala.

Podle mého názoru značka Aussie patří k těm lepším a kvalitnějším vlasovým produktům, na které lze narazit v našich drogeriích. Ovšem zázraky od ní nečekejte.

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Denisa Pánková

Denisa Pánková

Kosmetická fanatička, milovnice francouzských buldočků a studentka ekonomie s vášní pro psaní. Kreativní perfekcionistka, která má stále co říct :)

Zanechte komentář