pár

Novoroční vztahová předsevzetí

Osobní rozvoj Vztahy / 1.1.2013

Jaká jsou předsevzetí dokonalé ženy a ideálního muže? My vám poradíme!

Dáváte si novoroční předsevzetí? Mnoho lidí si slibuje, že přestane kouřit, zhubne, změní životní styl, ale o tom tenhle článek není!  Jaká předsevzetí by si přál každý muž od své partnerky a naopak?

Předsevzetí ideální ženy:

1. Až příště v posteli začneš chrápat, nevzbudím tě kopnutím nebo naštvaným pomlaskáváním, ale něžně tě pohladím, dám ti pusu a budu doufat, že se ti zdá něco hezkého.

2. Koupím ti novou strategickou hru na xbox a budu hodiny a dny s radostí poslouchat její monotónní hudbu puštěnou na plný pecky, aby sis to pořádně užil!

3. Až budeš příště ležet ráno v trenkách a děravých ponožkách na gauči, neřeknu ti, ať se jdeš proboha obléknout, ale prohodím, že jsi neuvěřitelně sexy a přitažlivý.

4. Až příště najdu nadrobeno pod gaučem, nebudu ti nadávat, že jsi nepořádné prase, ale pochopím, že jde o jedinečný umělecký záměr.

5. Budu víc říkat, co si myslím, a méně doufat, že to prostě uhodneš.

6. Až po společném sledování fotbalu s kamarády necháte v obýváku plno rozpitých lahví od piva, nebudu nadávat, ale seberu je a zacinkám ti na ně chorál tvého oblíbeného fotbalového klubu.

7. Až se příště společensky unavíš, nebudu ti to vyčítat, ale hezky tě uložím do postele a na noční stolek ti nachystám sklenici vody a tabletku na hlavu.

8. Budu milá na tvou maminku a kamarády!

9. Pošlu tě s kamarády na pivo, abych mohla v klidu uklidit celý byt.

10. Nebudu chtít, abys mi pořád volal! Stačí když se ozveš 6 krát.

pohoda

Běž na pivo a já uklidím, miláčku. Zdroj: Photl.com

Předsevzetí ideálního muže:

1. Rád s tebou začnu chodit nakupovat oblečení a nebude mi vadit čekat hodiny, než zjistíš, že se ti v tomhle obchodě  stejně nic nelíbí.

2. Až přijde tvoje hubnoucí období, slibuji, že tě budu podporovat, chroupat s tebou před televizí mrkev a nebudu se dožadovat řízků.

3. Koupím ti tu největší kabelku bez vnitřních kapes, abychom mohli hodiny stát před vchodovými dveřmi a čekat, až ty klíče v tom neskutečně uspořádaném systému najdeš.

4. Až příště budeš fňukat, že tě bolí nohy z vysokých podpatků, neřeknu ti, že sis je neměla kupovat, ale posadím si tě na ramena a odnesu tě domů jako princeznu.

5. Až  se ti příště něco nepovede uvařit, spálíš řízky nebo připečeš bábovku, nebudu ti nadávat, ale hezky se na tebe usměju a řeknu, že tak to  mám nejraději.

6. Pochopím, že malinová, broskvová a vínová nejsou příchutě zmrzliny, ale jedinečné a nepostradatelné odstíny tvých laků na nehty.

7. Až na mě budeš hystericky vřískat kvůli nezametenému obýváku, pak mi sdělíš, že jsi to dostala a pak se stejně hystericky rozbrečíš, bez komentáře ti nabídnu rameno.

8. Až mi zase příště v noci ukradneš peřinu, nebudu se s tebou o ní prát, ale zajdu si pro deku!

9. Když mi ztropíš hysterickou scénu, že tě nemiluju, nebudu se na tebe koukat, že si spadla z Marsu, ale hezky tě obejmu a řeknu ti, že tě miluji celým svým srdcem.

10. Až příště půjdeme na návštěvu ke tvé mamince, nebudu celou cestu v autě brblat, ale den předen se stavím do květinářství a koupím pro ni květiny.

vtip

Budu tě láskyplně obskakovat, drahoušku. Zdroj: Photl.com

 

No, nebylo by to krásné? Jaká další ideální předsevzetí vás napadají? Zvládl by je někdo z vás dodržet? 

 

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentářVaše názory

 • Alefka

  No to nemá chybu!!!! :)))

 • Nika

  Boží! Nebudu chtít, ať mi pořád voláš. Stačí když se ozveš 6x!!! 😀

  Koupím ti tu největší kabelku bez vnitřních kapes!! 😀

  Moc se vám to povedlo, milá redakce.

 • Edie

  Takové články vydávejte i na apríla! Tohle není realita, ale bylo by to krásný. Chci ženu, která by něčeho takového byla alespoň z části schopná! Ps. Budu tě nosit na rukou! 🙂