Cvičte účinně i z pohodlí domova!

Sport / 11.5.2014

Chcete získat vysněnou postavu, ale do posilovny se vám nechce? OnlineFitness.cz vám vytrhne trn z paty!

Snad každý občas zatoužíme po lepší postavě, a to ať už chceme mít o nějaké to kilo méně, nebo jen vytvarovat svaly, mít ploché bříško a pevný zadeček. Úkol zní jasně. Začni cvičit! Jenže co když se nám nechce, posilovny nás děsí, ale cvičit doma podle sebe nás nebaví? I pro takové je v dnešní době řešení. OnlineFitness.cz díky moderním technologiím přináší skvělou možnost cvičit přímo z pohodlí domova, v práci nebo kdekoli na cestách, a to pod vedením profesionálních trenérů.

Stačí internet a notebook, mobil či tablet!

Již brzy vám přineseme unikátní reportáž, ve které vyzkoušíme měsíční členství na vlastní kůži!

Vše funguje na jednoduchém principu, kdy je z nahrávacího studia pomocí internetu přenášena lekce s trenérem přímo do vašeho notebooku. Týdně je to živě až několik desítek fitness lekcí a věřte, že si opravdu dáte do těla. Stačí se jen zaregistrovat, vybrat v rozvrhu svou lekci a začít cvičit. Co když si ovšem vyberete lekci, vaše plány se změní a vy se nestihnete odhlásit? Nic se neděje! Po skončení je vámi vybraná fitness lekce dostupná ze záznamu do 12.00 následujícího dne. Cvičit tak můžete téměř kdykoli.

Vše podle nejnovějších fitness trendů!

Na webu OnlineFitness.cz můžete vybírat celkem ze čtrnácti trenérů, se kterými můžete cvičit. Ti vám přinášejí až pět lekcí denně podle nejnovějších fitness trendů. Jedna taková lekce stojí pouhých 39,- a měsíční členství vás vyjde na 249,-, což je téměř zanedbatelná částka na rozdíl od permanentek do posilovny.

Jaké lekce online fitness nabízí

Všechny lekce trvají zhruba 40 až 45 minut a nejsou potřeba téměř žádné speciální pomůcky. Cvičit tak můžete opravdu z pohodlí domova. Při vybírání lekce se můžete řídit také náročností, která je uvedena v jejím popisu. Díky tomu si můžete vybrat lekci přímo na míru!

Jak fitness lekce vypadá?

Lekce probíhá na chlup stejně jako v jakémkoli jiném fitness centru. Zkušený trenér předcvičuje a vy cvičíte společně s ním. Pokud již nebudete moct, jednoduše si můžete dát pauzu! Výhoda je zde ta, že daný cvik si můžete zopakovat spolu s trenérem i druhý den. Ve videu můžete vidět ukázku z lekce Problémové partie, která se zaměřuje za posílení břicha, hýždí, boků, stehen a paží. To vše s využitím váhy vlastního těla, přičemž dochází nejen k posilování a formování, ale také k intenzivnímu spalování podkožního tuku.

Řekněte stop neustálému hledání parkovacích míst před posilovnou a vyhozeným penězům za cvičení, která vás vlastně ani nebaví. OnlineFitness.cz je projekt, který změní váš život k lepšímu.

Zdroj všech fotografií: OnlineFitness.cz

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentář