Soutěžte s Pulp Fiction o stylové tašky!

Film / 6.5.2014

Film Pulp Fiction: Historky z podsvětí Quentina Tarantina se vrací do českých kin. Získejte plátěnou tašku s motivem kultovního snímku.

Tato taška může být vaše. Zdroj: AČFK

Tato taška může být vaše. Zdroj: AČFK

Adrenalinová injekce bodnutá v poslední možnou chvíli přímo do srdce, soutěž v twistu u Mazaného králíčka, před válečným nepřítelem bezpečně ukryté zlaté hodinky, bleskový úklid omylem odprásknutého černocha z gangsterského auta, loupežné přepadení fast foodu… Nezáleží na tom, která z nesmrtelných scének zalitých krví a černým humorem je vaší nejoblíbenější nebo která se vaší nejoblíbenější stane, pokud jste snad Pulp Fiction ještě neviděli.

Od 7. května si vše můžete náležitě vychutnat na velkém plátně, v té nejlepší technické kvalitě. Nerozlučná dvojka Vincent (John Travolta) a Jules (Samuel L. Jackson), obávaný Pan Velký (Ving Rhames), jeho sexy manželka Mia (Uma Thurman) i drsný boxer Butch (Bruce Willis) jsou zpátky! A to díky Asociaci českých filmových klubů a jejímu Projektu 100, který od roku 1995 uvádí do tuzemské distribuce skvosty světové kinematografie v digitalizované verzi.

Premiéra v Brně v kině ART proběhne 6. 5.  ve 20:00, v Praze v Bio Oko o den později ve 20:30.

Dva z našich čtenářů mohou získat stylovou tašku s motivem z kultovního snímku, můžete to být právě vy! Stačí správně odpovědět na naši otázku.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Soutěž probíhá od 6. května do 13. května, jména výherců budou o den později vyhlášena na naší facebookové stránce.

Zdroj perexové fotografie: youtube.com

Kateřina Stupková

Kateřina Stupková

Studentka žurnalistiky, filmová fanynka i knižní nadšenec, milovnice kávy, čokolády a horkého letního počasí, seriálů, návalů kreativity i prolenošených odpolední.

Zanechte komentář