Silvestr, pripitek

Udělejte ze Silvestra stylovou party!

Design / 30.12.2012

Čeká vás silvestrovská party a vy stále nevíte, čím překvapit své hosty? Chce to hlavně vtipný nápad. A těch my několik máme. Inspirujte se!

Možná to neřešíte, ale třeba se chcete vyšvihnout. Dost už bylo česnekových jednohubek a alkoholu! Udělejte ze silvestrovského večírku něco hezčího, než jen honbu za tím, kdo dřív skončí pod stolem. Možná si říkáte, že přece máte právo pořádně oslavit konec roku. Ale jde to i s glancem!  Zábavná a nápaditá party se člověku vryje do paměti. A pokud bude pod taktovkou vašeho jména, budete za hvězdu i na konci února!

Přinášíme vám sedm tipů, které vám zaručí parádní večírek!

1. Chce to budík!

Vyslovte mezi přáteli jasný pokyn: „Přineste si budík“. Žádné alarmy na telefonu, pěkně postaru a nejlépe s ručičkami! Společně pak všechny budíky nastavte na půlnoc a naaranžujte třeba na blízkou komodu. První vteřiny nového roku budou skutečně velkolepé a rozhodně je nezaspíte!

Budíky na silvestrovské oslavě tu ještě nebyly. Zkuste je!Zdroj: photl.com

Budíky na silvestrovské oslavě tu ještě nebyly. Zkuste je!
Zdroj: photl.com

2. Střihněte si nový rok

Připravte si velké pevné papíry a vystřihněte z nich číslovky 2013. Místo papíru klidně použijte zbytek nepoškozené krabice od cukroví a nabarvěte ji temperami nebo polepte vkusným balicím papírem (ideální by mohla být neutrální barva na číslovky 2,0,1 a výrazná, třeba červená, na číslovku 3). Pak už stačí všechno připevnit na provázek a pověsit třeba do okna.

3. Vsaďte na tradici

Tradiční party doplňky rozveselí každou takovou akci, tak na ně nezapomeňte.  Malé frkačky, zábavné čepičky a konfety udělají silvestrovskému večírku dobrou službu. Jestli je budete vybírat na poslední chvíli, zkuste sáhnout po neutrálních barvách – třeba ve stříbrném provedení. Vaši přátelé je ocení mnohem víc, než kdybyste vybrali něco s vyloženě dětskými vzory.

Vsaďte i na nestárnoucí evergreeny - frkačky, kloboučky či konfety.zdroj: photl.com

Vsaďte i na nestárnoucí evergreeny – frkačky, kloboučky či konfety.
zdroj: photl.com

4. Povolejte fotografa

Pověřte někoho, ať fotí průběh večera. Momentky, v nichž hrajete zábavnou hru nebo odpočítáváte poslední minutu, tak zůstanou nezapomenuty. Není-li mezi vámi žádný nadšenec, který je svým cvakáním proslulý, střídejte se. Budete tak mít zaručeno, že se na fotkách objevíte všichni.

CHYTNE VÁS ZA SRDCE: Vyfoťte se společně a nechte všem přítomným fotografii potají vyvolat. Na druhou stranu napište milou vzpomínku a při nejbližší příležitosti své přátele obdarujte. Budou mít radost. Kdo by neměl!

5. Kousněte si do ozdob

Naše kulinářská sekce volá po jediném – zkuste svou kreativitu vyjádřit i při přípravě pamlsků! Doporučujeme sušenky se silvestrovskou polevou nebo cheesecake, na který můžete zdobícími barevnými tubičkami (prodává je například Dr. Oetker) nakreslit ciferník. Ručičky pochopitelně budou přesně na dvanáctce!

TOTO VÁS BUDE BAVIT: Chcete se pobavit? Sledujte naši sekci Na talíři. Na Silvestra vás čekají zábavná videa na téma „vaříš, vařím, vaříme“, díky kterým vás bude pořádně bolet bránice!

sušenky, silvestr

Sušenky s barevnou polevou – krásná dekorace, kterou můžete sníst!
zdroj: ryanseacrest.com

6. Zapomeňte na pyrotechniku, prskejte!

Místo nebezpečných světelných koulí či dělobuchů zkuste obyčejné prskavky, které od dob našeho dětství neztratily nic ze svého kouzla. Jsou stylové, zábavné a relativně bezpečné. V posledních vteřinách před odbytím půlnoci rozdejte všem po jedné prskavce a nový rok tak začněte skutečně zářivě.

TIP SEKCE KRÁSA: Slaďte prskavky i s nehty. Třpytivý lak se na silvestrovskou oslavu dokonale hodí!

7. Připravte barevné papíry na velkolepé plány

Novoroční předsevzetí si dává mnoho z nás. Máte také nějaké v zásobě? Udělejte z toho pro tentokrát večerní zábavu! Připravte svým hostům barevné čtvrtky papírů a fixy. V tu správnou chvíli můžete společně napsat svá předsevzetí a uchovat je nejen v paměti, ale i černé na bílém. Nebo zelené na žlutém. Až budete mít napsáno, můžete si je navzájem přečíst a svatosvatě všem slíbit, že uděláte všechno proto, aby to nezůstalo jen u slibů!

Ať už chystáte velkolepou party nebo vás čeká poklidný večer s partnerem u sklenky vína, užijte si to. A na Nový rok se koukejte usmívat a hýřit dobrou náladou. Protože víte, co se říká – jak na Nový rok, tak po celý rok!

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář