Jedna za všechny: Síla žen v sexy obsazení

Film Kultura / 30.4.2014

Všechny proti jednomu. Co se stane, když má muž kromě své ženy další dvě milenky? Komedie dávající na frak nevěře v sexy hvězdném obsazení.

Jedna za všechny (The Other Woman)

USA, 2014

Režie: Nick Cassavetes

Hrají: Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton, Nikolaj Coster-Waldau, Taylor Kinney, Nicki Minaj

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je úspěšná newyorská právnička, která má za sebou mnoho vztahů. Vše se jí daří, randí s úžasným Markem (Nikolaj Coster-Waldau) – je milý, pozorný a ona cítí, že je konečně zamilovaná do toho pravého muže.

Až do doby, kdy se Mark omluví ze schůzky s Carly kvůli prasklému potrubí v jeho domě. Carly neztrácí ani minutu, nedá jí to a rozhodne se Marka v jeho domě překvapit. Vyzbrojí se sexy instalatérským oblečkem a vyráží k němu. Tam jí místo potrubí zachraňujícího Marka otevře nenápadná Kate (Leslie Mann), jeho manželka.

Řeknete si, jak typické. Ovšem zde příběh nabírá nečekaný obrat. Carly má co se týče ženatých mužů jasno, o takové nestojí. Ale jak se zachová Kate? Žena, která žije životem svého muže v jakési bublině své vlastní domácnosti?

THE OTHER WOMAN

Kate ví o všech úletech svého muže Marka, on nic netuší. Zdroj: Cinemart

Naivní Kate paradoxně vyhledá právě Carly, milenku svého muže. Chce se s ní sblížit, najít viníka nevěry svého manžela, vypovídat se, jelikož nemá žádné přátele. Jediní přátelé, které má, jsou přátelé jejího muže.

Mezi oběma ženami vzniká bizarní přátelství, které je přivede na stopu další milenky Amber v podání Kate Upton. Tím se ale řetězec milenek neuzavírá a síť lží také zdaleka ne.

Podstatou příběhu je rozmanitost aktérek. Ženy, které spojuje lež jednoho muže, jsou diametrálně odlišné. Nebýt úlisného a prolhaného Marka, nikdy by se nepotkaly. Ačkoliv mají být sokyněmi, spojí své síly a po čase zapomenou na smutky a zradu a začnou se skvěle bavit!

THE OTHER WOMAN

Na stopě muže, který lhal každé z nich. Zdroj: Cinemart

A co teprve začne, když se dozví, že Mark zneužívá podpis své ženy Kate k zakládání nových firem s novými nápady. Snímek nám zkrátka ukazuje to, že tři odhodlané ženy mají více než dostatek síly, aby zničily a potupily člověka, který je ponížil.

Vtipem filmu je také to, že Mark celou dobu nic netuší. Nechte se tedy zlákat na návštěvu snímku o tom, že za každý čin čeká hříšníka odplata a plánování protiútoku je velká zábava. Čekejte vtipné situace a grandiózní finále!

Zdroj perexové fotografie: Cinemart

 

Lucie Hudcovičová

Lucie Hudcovičová

„Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.“ - Jan Werich. Já pevně věřím, že se trefím. Jsem věčný optimista a tak trochu malý zmatkář, mám ráda smích, dobrou společnost a nové výzvy, což psaní zcela určitě je.

Zanechte komentář