Filmotéka Ivio nabízí filmy ke sledování zdarma

Film / 26.4.2014

Autor:

DVD považujete za starožitnost, ale přesto chcete sledovat filmy dle své volby legálně? Ivio je projektem právě pro vás!

První online kino v České republice, Ivio.tv, bylo spuštěno společností Hollywood Classic Entertainment 13. března a výběr snímků se rozrůstá každým dnem. Pro diváka, který touží sledovat filmy online, legálně a zadarmo, je tak ideálním řešením. H.C.E. tak spuštěním této služby odpovídá na zvyšující se poptávku jako úplně první.

Přesto, že je projekt teprve v začátcích, můžete na stránkách už nyní najít velké množství uměleckých i komerčních snímků, na své si přijdou i milovníci večerníčků a pohádek. Počítá se i se zavedením aplikace, která umožní filmy sledovat v rámci chytrých mobilních telefonů a tabletů.

První online kino v Čechách.

První online kino v Čechách.

Většina snímků je dostupná zcela zdarma v SD kvalitě s reklamou, která se spouští po cca 30 minutách sledování. Pokud by se divák chtěl reklamy zbavit, je to možné – za drobný příplatek. A drobný vskutku znamená drobný, na měsíc toto předplatné na filmy bez reklam vyjde na pouhých 29 korun. Pokud toužíte po prémiovém účtu, je dostupný již za 189 korun měsíčně nebo 1999 korun ročně. Z nabídky jsou však vyňaty největší novinky, které je nutno platit samostatně kvůli licenčním podmínkám.

Ivio navíc navázalo oboustrannou spolupráci s oblíbeným portálem csfd.cz, takže si u každého článku můžete přečíst základní filmografické údaje a hodnocení snímku na základě udělených hvězdiček ve filmové databázi. Stejně tak na stránkách CSFD je u vybraných snímků umístěn proklik na web společnosti Ivio.

Jednu z hlavních devíz portálu je hlavně jeho jednoduchost – nikde není nutnost registrace, server pracuje na základě tokenů uložených v cookies. Počítá také s účty pro celou rodinu, která nemusí aktivovat větší množství účtů, stačí jí pouze jeden pro všechny počítače v domácnosti.

I když je služba stále v začátcích, nabídka filmů je již poměrně široká. Velkým lákadlem pro všechny milovníky seriálů může být i fakt, že brzy by měly být dostupné i zahraniční série do 24 hodin po jejich odvysílání. Ivio tak zůstává velkou nadějí pro všechny filmové fanoušky!

O 5 týdenních voucherů můžete již brzy soutěžit! Sledujte náš portál pro další informace!

Zdroj všech fotografií: Ivio

Generace21

Generace21

Zanechte komentář