Pěší zónu u ostravského centra zaplní o Velikonocích farmáři

Na talíři / 17.4.2014

Autor:

Farmářské trhy jsou stále více oblíbené.  Pravidelně je nyní bude mít také ostravské centrum.

Své stánky prodejci postaví na pěší zóně na ulici Jantarová před obchodním a zábavním centrem Forum Nová Karolina dvakrát do měsíce. Trhy se budou poprvé konat na velikonoční sobotu 19. dubna, což se projeví na nabízeném sortimentu. Kromě tradičních masných a mléčných výrobků se lidé mohou těšit na nejrůznější velikonoční gastro speciality ale také na pestrý program.

„Naším cílem není pouze nabízet kvalitní a čerstvé produkty, ale rovněž vytvořit příjemné prostředí, kam se lidé budou rádi vracet. O Velikonocích proto vznikne před Forem Nová Karolina dvorek s živými zvířaty, kde nebudou chybět kuřata, králíci či kozy,“ přiblížil program trhů marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan.

Na své si přijdou hlavně milovníci jídla. Hned po zahájení prodeje stánků o půl osmé ráno si lidé mohou dát pravou farmářskou snídani. „V nabídce budou domácí vajíčka se slaninou, hemenex s čerstvou šunkou či telecí párečky s domácím chlebem,“ uvedl Lučan. Jelikož k Velikonocům neodmyslitelně patří zapékaná klobása v listovém těstě, i tuto pochoutku, zvanou šoldra, budou moci návštěvníci trhů ochutnat.

Více informací:

Forum Nová Karolina

Facebook

„Farmářské trhy představují ideální místo, kde se mohou potkávat nejen Ostravané, ale také lidé bydlící mimo město. Věříme, že se trhy na Nové Karolině stanou důvodem, proč lidé zavítají do centra Ostravy,“ dodal Lučan.

Zdroj perexové fotografie: OC Nová Karolina

Generace21

Generace21

Zanechte komentář