Schovejte vše potřebné do maxi kabelky!

Krása a móda / 29.12.2012

Každá dívka by měla mít kabelu, do které se vejde vše, co potřebuje. Inspirujte se naším výběrem a také si nějakou pořiďte.

Skripta, notebook, šminky, kapesníčky, doklady – to a spoustu dalších věcí nosí ženy v kabelkách. Někdy se všechno do tašky ani nevejde a sešity z poloviny vykukují ven nebo nás v nejnevhodnější chvíli zastaví revizor a chce vidět jízdenku, kterou máme v pouzdře až úplně na dně kabelky. Poznáváte se? Pak také potřebujete maxi kabelu!

Sportovní do školy

Na přednášky se budou hodit již zmíněná skripta, bloky, počítač, psací potřeby. Chce to opravdu pevnou tašku, která se nerozpadne při menší zátěži. A protože ve škole trávíme mnohdy celé hodiny, zkombinujte tašku s něčím pohodlným, co vás nebude nikde škrtit.

Deichmann 399 Kč, Deichmann 549 Kč, Pull&Bear 399 Kč. Zdroj: archiv firem

Deichmann 399 Kč, Deichmann 549 Kč, Pull&Bear 399 Kč. Zdroj: archiv firem

S čím kombinovat?

Sako Pull&Bear 899 Kč, džíny KappAhl 799 Kč, boty Deichmann 999 Kč. Zdroj: archiv firem

Sako Pull&Bear 899 Kč, džíny KappAhl 799 Kč, boty Deichmann 999 Kč. Zdroj: archiv firem

Elegantní na párty

Pamatujte, že na párty je nejlepším doplňkem ženy krásné psaníčko. Pokud ale odcházíte ráno z bytu a víte, že už se před večírkem nestihnete převléknout a potřebujete s sebou věci na celý den, nezbyde vám nic jiného, než zvolit velkou kabelku, avšak nějakou slavnostnější.

Baťa 1399 Kč, H&M 599 Kč, Topshop (info o ceně v obchodě). Zdroj: archiv firem

Baťa 1399 Kč, H&M 599 Kč, Topshop (info o ceně v obchodě). Zdroj: archiv firem

S čím kombinovat?

Blůza Topshop (info o ceně v obchodě), sukně H&M 599 Kč, lodičky Baťa 799 Kč. Zdroj: archiv firem

Praktické do města

Ať už se chystáte na kafe s kamarádkou, na pracovní oběd nebo vyrážíte nakupovat, budete potřebovat spoustu úložného prostoru pro diář nebo úlovky z nakupování. Výhodou je také velké množství kapes a přihrádek, ve kterých snadno najdete mobil či pouzdro s doklady. Podle příležitosti vhodně zkombinujte outfit, na pracovní schůzku se hodí elegantní sako, na koktejl s partou klidně volte uvolněnější svršky.

H&M 899 Kč, Pull&Bear 899 Kč, LYDC (dostupné na zoot.cz) 1299 Kč. Zdroj: archiv firem

H&M 899 Kč, Pull&Bear 899 Kč, LYDC (dostupné například na zoot.cz) 1299 Kč. Zdroj: archiv firem

S čím kombinovat?

Sako a kalhoty oboje Bonprix, 799 Kč, boty Deichmann 549 Kč. Zdroj: archiv firem

Máte doma nějakou maxi kabelku? Musíte je často obměňovat, nebo máte kvalitní, která vydrží dlouho? Nebojte se komentovat pod článkem!

Zdroj perexové fotografie: boogy man, sxc.hu

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentářVaše názory

  • janča

    Maxi kabelku by měla mít každá žena, do práce se skvěle hodí , jelikož tam dám potřebné věci, papučky a svačinu. Já mám taky lydc a to tuhle http://modniinspirace.cz/kabelky/damska-velka-kabelka-lydc a jsem spokojená.

  • Milovníce kabelek

    kabelka je jako kufr u auta, schovám tam všechno co nechci aby bylo vidět 🙂