Udělejte ze sebe hvězdu večírků

Krása a móda / 24.12.2012

Jak zazářit na vánoční či novoroční párty a neutratit při tom celé kapesné? Máme pro vás tipy na skvělé rychlé líčení.

Vytvořit efektní líčení na večírek se může zdát jako nadlidský úkon. S těmito videy to ale hravě zvládnete do pouhých 10 minut. Budete tak mít dostatek času zapracovat ještě na účesu a outfitu. Vybrali jsem pro vás videa od známých českých beauty blogerek. Zároveň jsme připravili i tipy na cenově dostupnou kosmetiku. Tak, jde se na to!

Fialové líčení

Tohle líčení je vhodné spíše pro tmavovlásky s hnědýma nebo zelenýma očima. Světlovlásky by měly raději volit tlumenější barvy, aby make-up zbytečně nepřebil jejich přirozené rysy v obličeji.

violet

Různé odstíny fialové se hodí ke všem barvám vlasů.

Vánoční červený make-up

Červeno-zlatá kombinace je jako stvořená pro období vánočních svátků. Hodí se pro všechny bez rozdílu věku. Určitě si ale dejte záležet při výběru vhodného tónu rtěnky, který by vám měl ladit s odstínem pleti.

Zkuste líčení v červených tónech.

Zkuste líčení v červených tónech.

Odstíny zelené

Zelený nemusí být jen trávník. Zkuste protentokrát variaci na různé odstíny zelené barvy. Uvidíte, že budete příjemně překvapeni.

Nebojte se zkusit zelenou.

Nebojte se zkusit zelenou.

Třpytivé líčení pro odvážné

Pokud chcete přitáhnout pozornost a doslova zářit ve světlech reflektorů, jděte do tmavšího třpytivého líčení. Pro obměnu můžete přidat i barevné pigmenty a sladit je třeba s barvou šatů.

Výraznější líčení pro odvážné.

Výraznější líčení pro odvážné.

Tak už máte vybrané líčení na večírek?

Foto: polyvore.com

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Zdroj videa: YouTube.com

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář