smile

10 největších ženských lží

Osobní rozvoj Vztahy / 5.1.2013

V čem si nejvíc vymýšlejí ženy? Přicházíme s top žebříčkem sladkých lží!

1. Nemám co na sebe! 

Určitě všichni víme o co go! Skříně doslova praskají ve švech a vaše milovaná je zoufalá. Nemá si co obléknout! Když muž řekne – nemám co na sebe, většinou to tak opravdu je. Ženy jsou nerozhodné.

2. Nikdo hezký tam nebyl.

Opět lež! Přece vám nebudeme povídat o tom s kolika zajímavými muži jsme se dnes seznámily. K čemu by to vedlo? Moři výčitek? Příště byste nám ještě chtěli dělat dozor!

3. To byl jen kamarád.

Kamarád? Bývalý partner? Milenec? Stará platonická láska? Náhodná známost? Kdo ví!

 

nákup

Musím jít nakupovat! Nemám co na sebe! Zdroj: Photl.com

4. To jsem si koupila už dávno.

Snaha uklidnit vás, že máme další nový „kus hadru“ a plné skříně. Ne! Nekoupily jsme si to už dávno a rozhodně to nebylo ve slevě, ale onen kousek musel být náš!

5. Před tebou jsem měla jen 2 chlapy!

Lež jako věž nebo pravda? Přece vám nebudeme říkat, že jsme měly bujaré období, kdy jsme na večírcích střídaly chlapy víc, jak vy ponožky!

vtip

Myslíš si, že jsi vtipný? Zdroj: Photl.com

6. Jsi tak vtipný! 

Ha ha ha. Kdyby se dala trapnost měřit asi byste se občas divili. Smějeme se vašim vtipům, které mnohdy nejsou vůbec vtipné jen proto, abychom vám udělaly radost.

7. Máš pravdu, miláčku.

Souhlasíme s vašim názorem, i když není správný, ale vy si prostě musíte honit ego poučováním a tohle je jediný způsob, jakým si přijdete na své a dáte nám pokoj!

8. Miluji tvoje svalnaté tělo.

Ano, jsme ochotny vám chválit vaše imaginární svaly. Těší vás to, ale dost často je to lež a  slintáme po opravdových svaloušcích!

sex

Předstírat orgazmus se nevyplácí. Zdroj: Foter.com

9. Na velikosti přece nezáleží.

Že se s malým kašpárkem dá zahrát velké divadlo? Ale pánové, rozhodně nám záleží i na velikosti. Tohle je jen chabá útěcha pro vaše ego.

10. Už budu. 

Tohle je ale hloupá lež. Škodíme tím především samy sobě. Proč to děláme? Kdoví, ale podle statistik mnohé z nás předstírají orgazmus jen proto, aby jejich drahý dosáhl blaženého pocitu, že je dobrý milenec.

Lžou více ženy nebo muži?Co všechno z toho, co říkáme není pravda? Proč je tomu tak? Jsou to pouze malé milosrdné lži nebo chceme své milované ušetřit hořké pravdy?

Zdroj perexové fotografie: Foter.com

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentářVaše názory

  • Ládík P.

    A kdo se ve vás má pak vyznat! Ženský jedny ulhaný! 😀

  • Lucík

    Jsme ochotny vám chválit vaše imaginární svaly a smějeme se vtipům, který nejsou občas vůbec vtipný!!! To je zas povedený 😀 A nemám co na sebe nebo to jsem si koupila už dávno říkám hlavně své matce! 😀 true story!