Festival technologií iCON Prague 2014 je tady!

Technologie / 17.3.2014

Dvoudenní otevřený festival technologií, nápadů a inspirace. iCON Prague 2014 se bude konat ve dnech 22. – 23. března v Národní technické knihovně v Praze.

Celá akce by měla být větší oproti minulému roku. Festivalem se potáhne téma změny života k lepšímu, a to především pomocí technologií. iCON je spíše zaměřen na fanoušky Apple, ale na své si přijdou i fandové nových technologií.

Na co se můžete těšit?

iCON Prague 2014 | Zdroj: iconprague.com

iCON Prague 2014 | Zdroj: iconprague.com

Například na zajímavé přednášky v rámci iCONference, kam ještě můžete zakoupit lístky, a na iCONmánii, kam je vstup zdarma. Na podrobný program se můžete podívat na stránkách festivalu www.iconprague.com.

Můžete si taky stáhnout aplikaci iCON Prague, která je ke stažení v iTunes. Budete tak mít program přímo v iPhone. V aplikaci budete moci vyhodnocovat jednotlivé přednášky a přednášející systémem hvězdiček a najdete tam taky iCON Twitter feed.

Přednášky nejsou tím jediným. Na místě si budete moci vyzkoušet doplňky vystavujících partnerů. Na iCON Prague odstartuje iPhone Art výstava, kde bude možné si vyzkoušet tvořit myšlenkové mapy nebo se poradit s iCON profesory o tom, jak správně nastavit svoje iZařízení. Více podrobností naleznete v sekci iCONatrakce na webu festivalu.

Prvních 100 návštěvníků v sobotu ráno má možnost vyhrát skvělé ceny. Taktéž nebudou chybět tzv. bleskové soutěže. Brány na Festival iCON Prague 2014 se otevřou již tento víkend v 8.30 hodin.

Zdroj perexové fotografie: FB stránka iCON Prague

Vladimír Hurta

Vladimír Hurta

Na portálu Generace 21 zastávám pozici editora sekce Technologie. Pokud se zajímáte o hry, software, hardware a nové technologie, tak mi neváhejte napsat na vladimir.hurta@generace21.cz. Nebojte se rozšířit naše řady. Samozřejmě přijímáme i dámy, takže se hlaste! :-)

Zanechte komentář