pusa

Nebojte se říct: Chci to!

Vztahy / 24.12.2012

Mlčet při sexu se většinou nevyplácí. I když u toho třeba vzdycháte, i tak partner neví, zda je to blahem nebo námahou.

Pokud během sexu neřeknete, co chcete, bude si váš partner myslet, že dělá vše správně. Na jednu stranu je důležité nechat ho vést a dát mu najevo určitou důvěru v to, co dělá. Na druhou stranu je však dobré říct, jak to chcete a tím ho správně nasměrovat. Ačkoliv se jedná o jakési spojení dvou lidí, záleží vše na vás, dámy. Pokud řeknete, že anální sex nepřichází v úvahu, měl by to váš partner respektovat. Nezáleží tedy na tom, jak moc zvrhlé jsou jeho úmysly, ale zda o nich víte. Vázne-li totiž komunikace v sexu, existuje vůbec nějaká ve vztahu?

Výběr polohy

Nelíbí se vám poloha na pejska nebo vás vyloženě nudí misionář? Řekněte mu to! Není nic špatného na tom, když se svěříte se svými touhami a budete vzájemně experimentovat. Když ale víte, že on to v těchto polohách má nejradši, zkrátka převezměte otěže. Ať je sex tentokrát ve vaší režii.

dvě ženy

Rozhodně se nesvěřujte kamarádce s jeho sexuálními touhami. Záležitost postele je čistě mezi partnery. Zdroj: Photl.com

Spousta slov

Některé lidi vzrušují sprostá slova vykřikovaná během soulože. Tuhle praktiku však nemůžete zkoušet, když vedle spí (jeho/vaši) rodiče. Zkuste ho ale oslovovat cizím jménem (např. pane domácí, pane řediteli) nebo příjmením. Vzbudí to ve vás pocit, že se milujete s někým jiným a děláte něco protizákonného. A zakázané ovoce nejlíp chutná.

rty

Nestyďte se říct vaše touhy! Zdroj: Photl.com

Takhle ne!

Nesnášíte nějakou jeho praktiku, která ačkoliv je vyloženě jeho chloubou, vám je proti srsti? Nebojte se říct narovinu: „Takhle ne!“ Muži se většinou netají tím, co je uspokojuje a co naopak nechtějí v posteli praktikovat. Buďte tedy také trochu sobecká.

Rada na závěr: Pokud muži na rovinu řeknete: „Udělej mi to! Chci tě!“, rozhodně vám neuteče z postele, protože dávají v televizi fotbal. My ženy jsme křehké, ale také jsme to my, kdo určuje hranice, kam můžou chlapi v sexu zajít. Nestyďte se tedy říct rázné NE a oddané ANO.

Zdroj prerexové fotografie: Photl.com

Jitka Ptáčková

Jitka Ptáčková

Redaktorka sekce Vztahy, která se s vámi ráda podělí o své zážitky a zkušenosti.

Zanechte komentářVaše názory

  • Derreck Šatan

    ani to nebudu číst, jestli je tady nějaká použitelná z ostravy at si mě prostě najde na fb 😀