Z deníku společnice: Sex miluji

Osobní rozvoj Vztahy / 24.3.2014

Rozhovor s dívkou, která se živí prodejem svého těla, píše o tom blog  a přiznává, že sex ráda vyhledává i v soukromí. 

Budeme jí říkat Společnice, je skutečná, ale její tvář nikdy nespatříme. Ve svých diskuzích popisuje, že je blondýna s ženskými křivkami. Se svými zážitky ze světa, kde je krásné tělo jediným nástrojem výdělku, se svěřuje na svém blogu a má úspěch. Proč začala s prací společnice a jak její rodina přijala skutečnost, že se živí vlastním tělem?

Jaké okolnosti tě přiměly začít s prací společnice?

Když jsem byla v pubertě, máma začala pít alkohol, ze začátku to nebylo nic strašného, ale postupem času její láska k pití rostla. Veškerou pomoc, kterou jsem jí nabízela, odmítala. Pořád mi tvrdila, že žádný problém nemá, několikrát došlo až k domácímu násilí a já z toho, že máma pije, mívala deprese a začala se sebepoškozováním. Když už toho na mě bylo opravdu moc, tak jsem si řekla, že to takhle dál nejde a že se zkusím postavit na vlastní nohy.

Jako společnice si vyděláváš tím, že jezdíš na tzv. city tour, můžeš nám vysvětlit, jak taková city tour probíhá?

To jsou cesty, kdy dívka vyjíždí za prací do zahraničí. Buď jede s podporou agentury, která si ve většině případů bere 40-50 % z výdělku, nebo operátorky, která si bere kolem 20 %, nebo již má zkušenosti a vyráží čistě sama na sebe. V tomto případě si vše dělá sama a o vydělanou částku se s nikým nedělí. Záleží jen a jen na ní, do jaké země vycestuje a na jak dlouho, vždy je ubytovaná na pronajatém bytě, apartmánu či hotelu a zpravidla po několika dnech mění místo, proto název city tour.

Neexistuje typický zákazník. Zdroj: foter.com

Neexistuje typický zákazník. Zdroj: foter.com

Na blogu píšeš, že jsi přerušila studium na střední škole, studuješ v současné době?

V současné době studuji dálkově ekonomiku a podnikání, ovšem tento rok chci přejít k jinému oboru, snad se mi to podaří.

Jak jsi na tom s láskou, byla nebo jsi v současné době zamilovaná?

Při mé práci jsem měla jediný vážný vztah a právě na tom, co dělám, to ztroskotalo. V současné době se mi někdo líbí, ale nechci si přiznat, že jsem zamilovaná.

Normální chlap, který svoji ženu miluje, se nesmíří s tím, že prodává své tělo za peníze.

Máš ráda sex?

Miluji sex, ačkoliv jsem s touto prací začala výhradně kvůli mé situaci, postupem času jsem zjistila, že jsem typ člověka, který nemůže dělat něco, co jej nebaví. Sex mám mnohem raději než v době, kdy jsem s touto prací začínala. Vyhledávám jej i v soukromí.

Co je pro tebe v sexu s klientem tabu?
Hotelový pokoj je druhým domovemspolečnic. zdroj:foter.com

Hotelový pokoj je druhým domovem společnic. Zdroj: foter.com

Nikdy bych nepřistoupila na sex bez ochrany.

Na blogu se zmiňuješ o tom, že tvá rodina ví, čím se živíš.  Jak to přijali?

Bohužel ví, díky mé neopatrnosti se to dozvěděla máma a od ní pak ostatní členové rodiny, ze začátku z toho byl strašný rozruch. Po čase to nějakým způsobem přijali, ale je pravda, že naše vztahy už nikdy nebudou takové jako dřív.

Mnoho tobě podobných dívek se těžko vrací k jiným profesím, nebojíš se toho do budoucna?

Upřímně řečeno, bojím. Znám spoustu starších žen, které dělají tuto práci, protože si nedokážou představit někde pracovat za pár tisíc měsíčně.

Skončit s prací společnice bude těžké, ale za normální život, ve kterém se usadím a najdu si partnera, mi to určitě bude stát.

Dají se v této branži najít kamarádky nebo někdo, komu se můžeš svěřit?

Když jsem pracovala v klubu, měla jsem několik slečen, se kterými jsem si rozuměla, ovšem od té doby, co jezdím city tour, nemám žádnou. Od přírody jsem introvert, takže mi to až tak nevadí. Ovšem mám strach to s některou slečnou zkusit, jelikož mám špatné zkušenosti, a tak i nadále budu zřejmě cestovat sama.

V téhle branži je lepší nikomu nevěřit a spoléhat se čistě sama na sebe.

Když si zpětně vzpomeneš na moment, kdy ses rozhodla pro práci společnice, učinila bys teď stejně?

Rozhodla bych se stejně. Než jsem s touto prací začala, tak jsem se snažila přesvědčit svoji rodinu o tom, že máma má problém, a potřebuje pomoci, bohužel mi nikdo nevěřil a mé volání o pomoc každý ignoroval.

Jaký je tvůj sen? Ať už pracovní nebo osobní…

V práci bych se ráda postavila na vlastní nohy, jednou bych ráda jezdila do zahraničí, aniž bych musela být závislá na agentuře. V osobním životě bych si jednou ráda pořídila vlastní byt a auto.

Zdroj perexové fotografie: foter.com

Lucie Hudcovičová

Lucie Hudcovičová

„Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.“ - Jan Werich. Já pevně věřím, že se trefím. Jsem věčný optimista a tak trochu malý zmatkář, mám ráda smích, dobrou společnost a nové výzvy, což psaní zcela určitě je.

Zanechte komentář