Burberry na londýnském fashion weeku!

Krása a móda / 4.3.2014

Právě v těchto dnech doznívá na území města Londýna fashion week nabitý světovými značkami, modelkami, modely a hlavně úžasnou módou.

Rozkvetlá zahrada, tradice i primitivismus!

V tomto článku bychom se rádi zaměřili na módní přehlídku Burberry pro podzim a zimu 2014. O značce Burberry a jejích věhlasných trenčkotech jste se před nějakou dobou mohli na stránkách Generace 21 dočíst.

Pokud sledujete děj na týdnech módy a dalších módních akcích, jistě vám neunikla nedávná přehlídka Burberry, kde se značka, známá také pro svůj tartanový vzor, pochlubila novou kolekcí pro muže.

1

Pánská kolekce se nese v duchu střídmějších barev a vzorů.
Zdroj: burberry.com

Tentokrát však byla na řadě kolekce dámská, která má s tou pánskou mnoho společných prvků. Jsou to zejména nápaditá ponča (v pánském masivní šály) a objemné tašky rozličných vzorů a materiálů.

Na modelkách ale můžeme oproti pánské řadě vidět více hravých barev a také primitivistické motivy a to nejen na taškách, ale také na tradičních trenčkotech.

S Burberry nás čeká zářivý podzim! zdroj: burberry.com

S Burberry nás čeká zářivý podzim!
Zdroj: burberry.com

Za prezentovanou kolekcí stojí i tentokrát hlavní kreativní ředitel značky Christopher Bailey, který se do jejího čela postavil již před několika lety, přesněji roku 2009, kdy povýšil z pozice kreativního ředitele, na které fungoval již od roku 2001.

Burberry nám tak znovu potvrdilo své místo mezi uznávanými módními domy a my jsme představenými modely nadšeni.

3

Krásná hřejivá ponča a zajímavě pojatý design tašek.
Zdroj: burberry.com

Co si o barevném podzimu, který pro nás Burberry přichystalo, myslíte vy?

Zdroj perexové fotografie: burberry.com

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář