Valentýn, svátek zamilovaných, sport, adrenalin, zábava

5 sportů pro muže na den sv. Valentýna

Sport / 14.2.2014

Autor:

Připravili jsme pro vás návod, jak nejen přežít svátek zamilovaných, ale také ho obrátit ve svůj prospěch a řádně si zasportovat.

Svátek zamilovaných – nebo jen prostě Valentýn – v poslední době nabírá na stále větší oblibě, ačkoliv řady odpůrců tohoto původně amerického svátku jsou stále početné. Proč taky podléhat komerčnímu šílenství a zrovna v jeden konkrétní den v roce dávat partnerce najevo, že vám na ní záleží? Pokud ale i vaše drahá polovička trpí tím, že Valentýna slavit potřebuje, vezměte to jako výzvu ke sportu!

Valentýn, svátek zamilovaných, sport, adrenalin, zábava

Neblázněte. Tři karafiáty budou mít zdrcující efekt.

Sprint pro kytku

Proč taky něco zajišťovat předem? Správný chlap umí improvizovat, proto vyrazte pro kytici pro svoji vyvolenou až těsně před schůzkou. Jelikož růže mají na Valentýna vysokohorskou přirážku (popravdě až himalájskou), když dorazíte celí ufunění do květinářství, požádejte mezi pokusy popadnout dech prodavačku o tři karafiáty. Prodavačce zlepšíte den tím, že se tak namáháte pro svoji maminku, a svojí přítelkyni tím dáte jasně najevo, že příští rok je Valentýn rozhodně špatný nápad.

Bitka o poslední Milku

Vybaveni karafiáty vyrazte zdolat další pekelnou výzvu – obchoďák plný dalších zoufalců, kteří na poslední chvíli shánějí plytké vyjádření citů pro jeden den. V sekci cukrovinek jistě najdete vhodného soupeře. Ve chvíli, kdy se vaše pohledy setkají nad poslední děsně zamilovanou čokoládou, je to kdo s koho. Povoleno je všechno, kopejte, bijte, nebojte se být jako pravý wrestler a soka pořádně zvalchujte na zemi. Přece si to vaše vyvolená dnes zaslouží, ne?

Valentýn, svátek zamilovaných, sport, adrenalin, zábava

„Ta čokoláda je moje!“ S výzorem á la Hulk Hogan máte vyhráno.

Vytrvalostní běh na rendez-vous

Jelikož jste právě utratili poslední životní úspory za předraženou čokoládu a tři karafiáty, na cestu autem či taxíkem do smluvené restaurace není ani pomyšlení. Vyběhněte přes celé město, běhání prý uklidňuje, tak si spravíte pocuchané nervy. Svůj mizerný propocený zevnějšek můžete okomentovat zajímavou story o tom, jak vás přepadli maskovaní mudžahedíni kvůli kytce pro milovanou, ale vy jste se statečně ubránili.

Slovní přestřelka s přítelkyní

Valentýn, svátek zamilovaných, sport, adrenalin, zábava

Vaše přítelkyně bude tak nadšená, že napřesrok samou radostí zruší Valentýna. Slibuji.

Poté, co vám přítelkyně nesežere story o mudžahedínech a vyjádří opovržení nad vaším zevnějškem, ji jistě nepotěší to, že jste nezarezervovali stůl. Námitka, že správný muž rád improvizuje, může vyvolat ruměnec na lících vaší lásky, ale ze studu to nebude. Užijte si večeři u stolu v koutě plnou jedovatých poznámek. Když budete dostatečně prudérní, možná dojde i na šerm příbory.

Postelová gymnastika

Po děsivě adrenalinovém a náročném dni přichází čas na královskou disciplínu. Vzhledem k průběhu dne a večera nemá vaše přítelkyně ani pomyšlení na něco takového. Rafinovaně rozbijte její bloky a z posledních sil se vydejte za nejlepším sexem na usmíření, jaký kdy kdo na svátek zamilovaných provozoval. Až vedle vás bude slastně odpočívat, vysvětlete jí, že to bylo na celém tom bláznivém svátku to nejlepší. Při troše štěstí zůstane napřesrok už jen u toho! Hodně štěstí.

Zdroj fotografií: Wikimedia Commons, zdroj perexové fotografie: photl.com

Jan Markel

Jan Markel

Chronický ironman s touhou posouvat hranice snění i bdění, fyzických i psychických sil, zarputilý optimista, který věří, že když něco děláte dostatečně dlouho a intenzivně, tak zblbnete, pardon, naučíte se to alespoň na průměrné úrovni. Věří, že lze dokázat cokoliv a s oblibou to dokazuje. Je velmi ješitný, proto často googlí sám sebe. K smrti rád vyplňuje profily nudnými informacemi.

Zanechte komentář