Největší hudební trháky na internetu

Hudba / 25.11.2012

Autor:

Přinášíme vám přehled několika songů, které obíhají internetový svět takovým způsobem, že je zná určitě každý, kdo umí kliknout alespoň na server YouTube.

Nebudeme dlouho obcházet okolo horké kaše nebo chcete-li, kolem obrovské pecky, která se blíží k 600 milionům zhlédnutí! Interpret se dá popsat jako korejský Rytmus. Posuďte sami.

PSY – GANGNAM STYLE

Na tento singl byla vytvořena spousta coverů, které jsou většinou zábavně pojaté a mají pobavit. Ukázkou je český remake od skupiny ViralBrothers, kterou tvoří Erik Meldik a Čeněk Stýblo. Jejich předělávka nese název:

ČESKÝ STYL

Dost bylo senzace jménem Gangnam style. Pojďme se podívat na další songy, které se blíží úspěchu právě korejského rappera jménem PSY.

LMFAO – Party Rock Anthem

Legendární pecka Party Rock Anthem, která k dnešnímu dni čítá více jak 494 milionů zhlédnutí. Důležitou úlohu v propagaci dělá také klip, kde hraje roli nemoc, kterou způsobuje poslouchání právě této písně:

Od taneční muziky se vrátíme zpátky k hudbě, která boduje na komerčních stanicích po celém světě. Příkladem je například singl od Carly Rae Jepsen Call Me Maybe.

Následující interprety a songy určitě nemusíme blíže představovat, všechny tyto písně bodují (bodovaly) ve světových žebříčcích na prvních místech, vzpomínáte si?

Michel Teló – Ai Se Eu Te Pego

Gotye – Somebody That I Used To Know

Adele – Rolling In The Deep

Jaké další singly vás dostaly? Máte nějaký tip na kvalitní píseň, která by měla být uvedena v našem seznamu? Komentáře pod příspěvkem jsou tu pro vás!

Roman Straka

Roman Straka

Zanechte komentář