Michelle Phan

ÚNOR PROTI NUDĚ: Michelle Phan – (ne)obyčejná královna krásy

Krása a móda / 19.2.2014

Jak se koníček může změnit v životní poslání? Inspirujte se příběhem dívky z davu, která se stala jedinečnou. Řeč je o Michelle Phan! 

Michelle je jednou z nejznámějších zahraničních youtuberekblogerek, která svoji kariéru královny kosmetiky a líčení započala velice zajímavým způsobem. Dokázala totiž, že se i z chudé, celkem nezajímavé dívky může stát nádherná a úspěšná žena. Přinášíme její příběh. Její líčení dobývá svojí originalitou přední příčky blogové a YouTube sféry!

Narodila se 11. dubna 1987 v Bostonu vietnamské rodině. Její rodina celkem hodně cestovala, až se usadila na Floridě. Otec opustil rodinu v jejím raném věku a Michellina matka se podruhé vdala. Michelle se na přání matky nejprve chtěla stát lékařkou. Matka příliš nefandila jejímu zájmu o kosmetiku. Nakonec ale Michelle make-up povolila a zrodilo se něco krásného. Michelle sama přiznává, že make-up pro ni byl a je velmi fascinující. Považovala ho za malbu, jen místo plátna používala tvář.

V roce 2005 se nám Michelle představila jako úspěšná blogerka se svým osobním blogem. Dodnes v něm můžete najít nové a nové články, které se týkají krásy. Jak na první vrásky, kosmetické štětce, odkazy na videa a jiné. Koncept stránek, ač jednoduchý, je velmi úderný. Zkrátka i ten, kdo není zrovna mistr angličtiny, si může celkem dobře počíst.

Později natočila své první video, které spatřilo světlo youtuberského světa, když se psal se rok 2007.

Jejím nejznámějším tutoriálem je pravděpodobně tutoriál na look podle Lady Gaga. Video má skoro 43 milionů zhlédnutí.

Michelle hodně spolupracuje s velkými firmami, jako je kupříkladu Lancome, jehož produkty zahrnuje i do svých videí. Nejvýznamnější krok v její kariéře ale nastal dne 15. srpna 2013, kdy ve spolupráci s L’oreál Paris vznikla její vlastní značka kosmetiky – EM Michelle Phan. Výrobky této značky prezentuje pravidelně ve svých videích. Produkty jsou velmi kvalitní a přitom snadno dostupné. Stíny jsou dobře pigmentované a paletky pěkně barevně poskládané.

EM Michelle Phan

Michell je na svou vlastní řadu dekorativní kosmetiky právem hrdá.
Zdroj: www.herworldplus.com

Ale nicméně – tuto krásku budeme vždy právem obdivovat hlavně díky jejím povedeným a skvěle propracovaným videím, jejichž odběratelé překročili už dávno počet 5 a půl milionů. A není divu. Jak na tutoriálech, tak i na ostatních videích z jejího života je vidět, že ji tato práce těší a že ji hlavně baví. Jsou neskutečně propracovaná, vtipná a opravdu inspirativní. Nechává se často inspirovat slavnými hvězdami, jako je již zmíněná Lady Gaga, nebo filmy poslední doby, jako je Velký Gatsby.

Michelle Phan

Osobní blog – www.michellephan.com
Youtube kanál
Twitter

Jak se vám líbí Michelle Phan a její nápady?

Zdroj perexové fotografie: www.mashable.com

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář