Zamilované balení

Design / 11.2.2014

Zaujmout valentýnkou bývá někdy tvrdý oříšek. Trik je převážně v samotném způsobu balení, inspirujte se s námi!

Blížící se svátek zamilovaných nám dává za úkol ukázat, jak moc jsme schopni sdílet svou lásku s celým světem, konkrétně tedy se svojí drahou polovičkou. Je pouze na vás jak svou lásku budete prezentovat, jestli dáte přednost romantické večeři,  srdíčkové výzdobě ložnice nebo drobnému dárečku. Máte taky možnost spojit všechno dohromady. Protentokrát se ale zaměříme na dárečky, u kterých je důležité předvést je v tom nejlepším balení.

Červená vám hraje do karet

Valentýn je výjimečný svátek, který sám o sobě udává jeho typickou barvu, kterou je červená. Tím se výběr barevných stužek, balících papírů, fixů a podobných zdobících předmětů značně zužuje. Můžete využít všechny odstíny červené i růžové a snadno je zkombinovat s bílou, světle modrou nebo fialovou barvou. Můžete využít i kontrast červené a černé, ale dejte pozor, aby balíček nevypadal spíše smutečně.

Ani s černým odstínem neuděláte chybu, ale nic by se nemělo přehánět. Zdroj: etsy.com (FrogGoesToMarket)

Ani s černým odstínem neuděláte chybu, ale nic by se nemělo přehánět. Zdroj: etsy.com (FrogGoesToMarket)

[one_fourth]

Vyzkoušejte balení podle video návodů z článku Zabalte dárky jako profesionál.

[/one_fourth]

Dárečky vypadají nejlépe zabalené v krabici či krabičce, která má specifický tvar. Zkuste tedy zapomenout na klasické balení v takovém stylu, že vezmete balící papír a jednoduše slepíte konce. Dejte si záležet a pořiďte si kvalitní kartonovou krabici, kterou v konečné fázi nemusíte dále zbytečně olepovat okrasným balícím papírem. Pozitivní zprávou je totiž fakt, že na kartonu se například červená stužka bude krásně vyjímat.

V jednoduchosti je krása

Nemusíte být mistrem v balení dárečků, důležité je ono gesto, které tomu druhému prokážete, na ničem jiném v tento den nezáleží. Máte možnost využít i obyčejného, průhledného pytlíku posetého srdíčky a nahoře jej svázat červenou stužkou, na kterou pověsíte několik vlastnoručně vystřižených nebo kupovaných srdíček. Takovéto balení je vhodné obzvlášť pro ty jedince, kteří zkrátka nemají rádi překvapení.

Nezapomeňte i snadné balení vyzdobit srdíčky, ať to má ten správný ráz. Zdroj: grastussenjetenen.nl

Nezapomeňte i snadné balení vyzdobit srdíčky, ať to má ten správný ráz. Zdroj: grastussenjetenen.nl

Dejte do toho kus sebe

Mladší páry mohou v jednoduchosti vidět spíše strohost. Taky patříte mezi ty, kteří zastávají názor, že co se týče projevu lásky, není nic lepšího, než dát do balení a samotného dárku kus sebe? Jedno je jisté, udělá to dojem. Posbírejte doma své společné fotky, obrázky, texty „vašich“ písniček, suvenýry či jiné předměty, které vám vaši drahou polovičku připomínají. Popadněte krabici a vylepte ji zevnitř nebo zvenčí zaláskovaným balicím papírem, nalepte nebo nakreslete po stranách srdíčka a navrch toho všeho upevněte ony předměty, které máte společné.

Vytvořte krabici, která bude sama o sobě dárkem! Zdroj: pinterest.com (Marsha Holmes)

Vytvořte krabici, která bude sama o sobě dárkem! Zdroj: pinterest.com (Marsha Holmes)

Pokud zrovna nejste zamilovaní a tento svátek pro vás postrádá smysl, nezoufejte. Nikdo tady neurčuje pravidla, a přesně proto můžete darovat dárek komukoliv, na kom vám skutečně záleží. Ať už to je kamarád, kamarádka nebo vaši nejbližší. Vždy se najde někdo, kdo o vaši lásku bude stát.

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Anna Kovárová

Anna Kovárová

S láskou pro design jsem se narodila, ale lásku ke psaní ve mně vzbudila Generace 21. Jsem ráda, že jsem našla zalíbení v tom co dělám :-)

Zanechte komentář