Lákavé, přírodní, čisté. Představujeme Urtekram!

Krása a móda / 11.2.2014

Urtekram – přírodní kosmetika a bio potraviny z Dánska. 

Už vás někdy napadlo, že ze všech těch voňavých, v reklamách vychvalovaných pečujících prostředků vaše kůže vstřebává i veškeré obsažené konzervační látky, syntetické tenzidy a alergeny a že by možná pro vaše tělo bylo lepší příjem takové chemie omezit na minimum? Taková je i filozofie značky Urtekram. Značky založené v Dánsku roku 1972, značky pečující o vaše tělo přírodní cestou a šetrné k přírodě i ke zvířatům.

Čistě přírodní péče dělá s vlasy zázraky. Zdroj: zoya.bg

Značka Urtekram je oceněna certifikáty ECOCERT, ECEAEVegan a není testována na zvířatech, nýbrž na lidech. Veškeré přísady použité k výrobě jejích výrobků pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství a v žádném z produktů nenaleznete stopu po ropném derivátu, syntetickém tenzidu, parabenu či syntetické konzervační látce. Až na balzámy na rty obsahující včelí vosk jsou produkty vyráběny z rostlinných složek.

V sortimentu Urtekram najdete mimo jiné i čisticí krémy v několika variantách. Zdroj: biovega.hr

To, co si nanášíte na pokožku a čím se myjete, by mělo být stejně čisté jako to, co jíte. Vše totiž končí na tomtéž místě: v každé části vašeho těla.

Urtekram nezapomíná ani na děti, vyvinul řadu kosmetiky speciálně pro ně. Zdroj: urtekram.cz

V sortimentu značky nenajdete jen péči o vlasy, tělo a pleť, ale také zubní pasty, Baby řadu pro miminka a široký výběr potravin. Společnost Urtekram je totiž zapojena mimo projektu na pomoc ukončení testů na zvířatech v rámci Evropské koalice pro ukončení pokusů na zvířatech i do projektu Good Food foundation.

Pro více informací navštivte oficiální stránky značky Urtekram.

Znáte tuto značku? Zaujala vás? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Petra Krejčířová

Student, nenapravitelný idealista, milovník umění a veškeré elegance starých časů.

Zanechte komentář