Chystáme pro vás nový seriál!

Krása a móda / 19.12.2012

Několik členek naší redakce se rozhodlo, že pro vás každý měsíc otestují nějaký kosmetický produkt. První díl čekejte už v lednu!

Každá z nás používá krémy, pleťové vody, peelingy, make-up, laky na nehty a spoustu dalších propriet. Než ale objevíme ten jeden jediný perfektní produkt, zabere to hodně času i peněz. Proto jsme se s několika editorkami rozhodly připravit pro vás měsíční seriál MĚSÍC S…, kde vám přineseme poznatky z používání různých kosmetických zlepšováků.

Prvním produktem, který otestujeme, je krém na ruce. Každá z nás si vybrala jeden cenově dostupný krém a od začátku prosince už pilně mažeme, abychom se vám na začátku nového roku mohly svěřit s tím, jaké účinky produkt měl, zda se rychle vstřebal a jaká byla jeho vůně.

Tento měsíc testujeme krémy na ruce! Zdroj: photl.com

Tento měsíc testujeme krémy na ruce! Zdroj: photl.com

A kdo pro vás výrobky testuje?

Mezi odvážlivce patří Silvie Trebatická, editorka sekce Design, která celý seriál vymyslela. Zapojí se také šéfredaktorka Agata Hauerová, editorka sekce V obraze Alice Jendelová a hlavní editorka sekce Kultura Jana Hybnerová. Ruku k dílu přiloží i editorka sekce Vztahy Kristýna Szkanderová a editorka sekce Krása Lucie Rubešová.

Doufáme, že náš průzkum bude úlevou pro vaše peněženky a ušetří vám čas při shánění toho pravého výrobku!

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentář