Třpytivé nehty – jak na ně?

Krása a móda / 9.2.2014

Přinášíme vám 5 tipů na módní flitrové nehty. Rozveselte šedou zimu!

Glitrové nehty jsou poslední dobou stále in, proto jsme se rozhodli zapátrat ve flitrových vodách a přinést vám trochu inspirace.

Nesmírně vesmírné – Rimmel

S tímto lakem vykouzlíte dokonale stříbrné nehty. Lak je krásně sytý a plný menších i větších zrníček. Přesto je ideální nejprve použít podlak v podobě bílého laku – nehet bude působit ještě sytější barvou a vaše ruce tak budou skutečně nepřehlédnutelné.

Nesmírně vesmírné! Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Nesmírně vesmírné! Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Laky: Rimmel Space Dust (Shooting Star), Four Seasons

Zlatý třpyt – NYC

Dáváte-li raději přednost zlaté barvě, možná najdete svého favorita právě v tomto malém pokladu. NYC v sobě nemá klasické kulaté třpytky, ale spíše jakési malinkaté zlaté plátečky, díky kterým vzhled působí méně plasticky. Skvěle se bude vyjímat například na světle růžovém nebo béžovém laku, který byl použit i v tomto případě.

Zlatá hraje prim. Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zlatá hraje prim. Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Laky: NYC Top Gold, Rimmel (Caramel Cupcake)

Veselá červená – Miss Sporty

Krásně vánoční lak, který se však hodí i na jiné příležitosti – perfektně bude vypadat třeba v kombinaci s červenou rtěnkou. Při aplikaci není nutné používat žádný barevný podlak, neboť třpytky již „plavou“ ve světle červeném laku. Bohatě tedy stačí dvě vrstvy a efekt je zaručen!

Elegantní červená. Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Elegantní červená. Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Laky: Miss Sporty (Oh My Gem)

Lila třpyt – Essie

Pokud už nadějně vyhlížíte jaro, zkuste ho přivolat něžnými nehty v barvě šeříků! Světle fialový lak byl v tomto případě doplněn velmi jemným třpytivým nadlakem značny Essie, který působí decentně a zároveň dokázal celý vzhled oživit. Lak je plný drobných zrníček a jistě oceníte, že se nanáší rovnoměrně, proto žádné lovení třpytek v lahvičce skutečně nehrozí.

Lila lesk. Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Lila lesk. Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Laky: Essie (Pure Pearlfection), Avon (Loving Lavender)

Metalická zlatá – Flormar

Černá a zlatá je prostě další nestárnoucí klasikou, a to i v případě manikúry! Flormar lak je krásně sytý a bezvadně kryje, proto tvrdou černou barvu jakoby zjemní a výsledná kombinace tak bude vypadat velmi efektně – nehty totiž hází skutečné metalické odlesky! S tímto vzhledem zazáříte nejen na party či na plese.

Metalická zlatá. Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Metalická zlatá. Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Zdroj: Aneta Kuchařová (Generace 21)

Zdroj: Aneta Kuchařová, Generace 21

Laky: Flormar Miracle Colours, Rimmel (Black out)

Tip na odlakování:

Flitrové nehty jsou sice krásné, ale bohužel jen do té doby, než se je snažíme odlakovat. Proto vám přinášíme tip na chytrou vychytávku, která vám práci ulehčí. Vezměte kuchyňský alobal a nastříhejte ho na deset kousků velkých tak, abyste do nich byla schopná zabalit nehet. Poté vezměte vatové tamponky a rozstříhejte je opět na deset malých kousků. Ty namočte v odlakovači, přiložte na nehet a ten následně zabalte do alobalu. Tuto proceduru udělejte se všemi nehty a nechte chvíli působit – cca 10 minut. Po sundání půjde lak krásně dolů, žádné dření a drhnutí! Nakonec nezapomeňte ruce řádně promazat krémem, odlakování jim dalo přece jen dost zabrat.

Máte v oblibě třpytkové nehty? A jak bojujete s odlakováním?

Zdroj perexové fotografie: Aneta Kuchařová, Generace 21

Aneta Kuchařová

Aneta Kuchařová

Milovnice módy, kavárenský povaleč, studentka práv, nadšená cestovatelka, nenapravitelný labužník, obdivovatelka krásy všeho druhu a věčná naivka...

Zanechte komentář