ideal

Představa ideální ženy versus realita

Vztahy / 19.12.2012

Autor:

Jaké jsou mužské představy o ideálním protějšku? Co by měla ideální žena tolerovat a co přinášet do vztahu?

Když přijdete z práce, má hotovou večeři, nadšeně vás pokaždé vítá, kouká s vámi na hokej, má perfektní postavu a ve společnosti je oblíbená. Tak by asi měla vypadat ideální žena, ke které by se každý muž rád vracel. Taková ovšem nikdy nebyla a nebude.

Kde si včera byl? Kdo tam byl s tebou?

Jdete s přáteli na pivo nebo si zafandit na stadion a už je oheň na střeše. Cože, vás se žena pouze zeptá, jak se má David s Petrem a kolik padlo gólů? Gratulujte si, většina žen totiž klade úplně jiné otázky. Zajímají ji místa, časy, počet drinků a počty a jména přítomných žen, i když to byly třeba fanynky druhého týmu, co seděly o dvě řady níže, ale vy jste se chybně zmínil o tom, že měla divnou čepici nebo nedejbože pěkné vlasy.

večeře

Ideální partnerka na vás čeká doma s teplou večeří. Zdroj: Photl.com

Každý muž, pokud má svou ženu opravdu rád, se jí snaží ustoupit, v čem jen může a co nejvíce jí vyhovět. Bohužel to ale není vždy možné a je také na ženě, aby to zvládla tolerovat. Žádný muž dokonce ani po ideální ženě netouží, ale touží po takové, která se dokáže přenést přes jeho kazy a která ho bude milovat.

Myslíš jenom na sebe!

Myslíte si, že se jednou za týden v klidu podíváte na hokej nebo fotbal a žena se bude jen usmívat, půjde si číst, nebo se připojí? Většinou se tak nestane, pravděpodobně se dostaví klišé typu: „Ty máš ten sport snad radši než mě.“ Vám se zdá, že ty dvě až čtyři hodiny, které si chcete vyhradit pouze pro sebe, jsou jen kapka v moři času, který trávíte s ní. Když to ale namítnete, dozvíte se, že jste se vlastně v pondělí zdržel v práci, v úterý jste usnul hned po večeři a ve čtvrtek jste zase jeli na návštěvu k rodičům. Do toho se přidají nákupy, domácí práce a něco málo dalšího a rázem zjistíte, že jste se vlastně viděli za celý týden asi tak 5 minut.

hádka

Výčitky jsou zabijáci vztahů. Zdroj: Photl.com

Musíš po sexu hned usnout?

Bohužel, takhle mužský organismus funguje a je to vědecky dokázané. Najdou se sice mezi muži i ti šťastnější, kteří prostě spát nepotřebují, ale je jich pomálu. Ačkoliv se ale budete snažit sebevíc během aktu, stejně vám to bude k ničemu. Jak nedokážete hodinu ležet, nic neříkat a koukat jí do očí, nějaké té poznámky se určitě dočkáte.

Dámy, pokud se tedy chcete mužům zavděčit, dopřejte jim alespoň částečnou volnost, věřte jim. Pokoušejte se přijít na kloub tomu, co je baví a pokud to nezvládnete, alespoň to tolerujte. Za každý ústupek se totiž dočkáte patřičné odměny, ať už formou zvýšené pozornosti muže, nebo alespoň jeho mnohem lepší náladou.

Tomáš Volf

Tomáš Volf

Student informačních technologií, webový kodér a programátor, vášnivý čtenář a občasný pisálek. Kromě IT se zajímá o NHL, kde fandí týmu Pittsburgh Penguins.

Zanechte komentář