Mobilní aplikace, které musíte vyzkoušet

Krása a móda / 22.1.2014

Být krásná dá občas pořádnou fušku, naštěstí v dnešním technologickém světě existuje několik vychytávek, které vám práci usnadní.

Shopin

Chytrá aplikace, kterou si nezapomeňte nainstalovat před tím, než vyrazíte na nákupy. Shopin vás totiž provede celým procesem nakupování a značně vám ho může usnadnit. S jeho pomocí zjistíte, kde se nachází nejbližší nákupní centrum, u kterého se vám zobrazí i mapka. Díky ní už nikdy nebudete bloudit po ohromných nákupních centrech a hledat jeden konkrétní obchod, toalety, bankomat či východ. Kromě toho vás aplikace bude informovat o zajímavých akcích, nabídkách a slevách.

MakeupAlley

Aplikace, která vznikla na základě stejnojmenných internetových stránek, které se zabývají recenzováním kosmetických produktů. Funguje to skutečně jednoduše. Obyčejné ženy z celého světa sem píší své zkušenosti s různými kosmetickými produkty. U každého přípravku se vám tak zobrazí jeho hodnocení, procento žen, které by si výrobek koupily znovu, a samozřejmě samotná recenze. Aplikace je pak výhodná především v té situaci, kdy bezradně stojíte před kosmetickými stojany a rozmýšlíte se, jakou řasenku koupit. Takhle zkrátka zadáte název produktu do svého chytrého telefonu a zjistíte, zda stojí za koupi či nikoli.

Vhytré mobily jsou pro nás často dobrým pomocníkem. Zdroj: photl.com

Chytré mobily jsou pro nás často dobrým pomocníkem. Zdroj: photl.com

Pose

Jestliže znáte a máte rádi lookbook.nu a jemu podobné stránky, tak věřte, že Pose si vás rovněž získá. Každý si zde může založit svůj profil a nahrávat sem své outfity a samozřejmě i sledovat outfity ostatních. Výhodou je, že uživatelé označují značky oblečení, které mají právě na sobě, a kromě toho u nich najdete i údaje o ceně a tipy na e-shopy, kde můžete módní kousek zakoupit. Neustále tak budete vědět, co se právě nosí. Plusem také je, že na rozdíl od podobných aplikací je Pose zaměřena skutečně jen na módu.

Beauty Tips

Jedná se o velice jednoduchou a efektivní aplikaci. Najdete zde na jednom místě nespočet tipů týkajících se péče o vlasy, pleť, tělo, nehty – zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Aplikací tohoto typu existuje víc a záleží jen na vás, kterou si vyberete. Malou nepříjemností může být, že tipy jsou psané v angličtině, takže si sem tam budete muset nějaké to slovíčko vyhledat…

Photo Editor

Šikovná aplikace, kde si můžete vyzkoušet, jak budete vypadat v různých stylech líčení. Když tyto aplikace začínaly, jejich provedení bylo poněkud úsměvné a člověk se z nich toho moc nedozvěděl. Tento prográmek už má vylepšenou technologii, takže si můžete sami nastavit velikost a tvar rysů svého obličeje a líčení proto přesně sedne na nahranou fotografii. Můžete se pokochat pohledem na to, jak byste vypadala třeba v zelených očních stínech či v meruňkové rtěnce, a inspirovat se tak i pro příští líčení.

Také holdujete mobilním aplikacím a usnadňujete si s jejich pomocí život?

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Aneta Kuchařová

Aneta Kuchařová

Milovnice módy, kavárenský povaleč, studentka práv, nadšená cestovatelka, nenapravitelný labužník, obdivovatelka krásy všeho druhu a věčná naivka...

Zanechte komentář